Додаткова копія: Про внесення змін до рішення Національної ради від 08.12.2016 N 2578 "Про затвердження Переліків програм універсальної програмної послуги для населених пунктів Київської області"

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 11 травня 2018 року N 632

Про внесення змін до рішення Національної ради від 08.12.2016 N 2578 "Про затвердження Переліків програм універсальної програмної послуги для населених пунктів Київської області"

Враховуючи звернення провайдера програмної послуги ТОВ "Мережа Ланет", м. Київ, на виконання вимог Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги" (Закон N 1663-VIII), керуючись статтею 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 17, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення Національної ради від 08.12.2016 N 2578 "Про затвердження Переліків програм універсальної програмної послуги для населених пунктів Київської області" (Перелік N 2578), затвердивши перелік програм універсальної програмної послуги для території Києво-Святошинського району Київської області згідно з додатком* до цього рішення.


* Не наводиться.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали