Додаткова копія: Про внесення змін до рішення НКЦПФР від 18.08.2016 N 869 "Щодо реформування друкованого засобу масової інформації бюлетеня "Відомості Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 22 листопада 2018 року N 838

Про внесення змін до рішення НКЦПФР від 18.08.2016 N 869 "Щодо реформування друкованого засобу масової інформації бюлетеня "Відомості Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку"

Відповідно до частини першої статті 3 (Закон N 917-VIII), статті 4 Закону України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації" (Закон N 917-VIII) з метою реформування друкованого засобу масової інформації Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) вирішила:

1. Пункт 2 рішення Комісії від 18.08.2016 N 869 "Щодо реформування друкованого засобу масової інформації бюлетеня "Відомості Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку" (Рішення N 869) викласти в новій редакції:

"Пункт 1 цього рішення набуває чинності 01.01.2019 року.".

2. Юридичному департаменту (І. Мартиненко):

- повідомити Державний комітет телебачення і радіомовлення України про прийняте рішення в порядку, передбаченому законодавством;

- повідомити Міністерство юстиції України про прийняте рішення в порядку, передбаченому законодавством;

- направити копію цього рішення до Державної установи "Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України".

3. Департаменту міжнародної співпраці та комунікацій (О. Юшкевич) забезпечити опублікування цього рішення в офіційному друкованому виданні Комісії.

4. Юридичному департаменту (І. Мартиненко) забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті Комісії.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Члена Комісії О. Панченка.

 

Голова Комісії

Т. Хромаєв

 

Протокол засідання Комісії
від 22 листопада 2018 р. N 70
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали