ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьома сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 25.11.2011 р. N 7/30

Про внесення змін до рішення обласної ради від 27.05.2011 N 5/47 "Про затвердження Плану діяльності Луганської обласної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік"

На підставі положень Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", керуючись ч. 2 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", обласна рада вирішила:

1. Внести зміни до Плану діяльності Луганської обласної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік (План N 5/47), доповнивши додаток до рішення обласної ради від 27.05.2011 N 5/47 "Про затвердження Плану діяльності Луганської обласної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік", зі змінами, затвердженими рішенням обласної ради від 25.08.2011 N 6/65, таким пунктом:

Вид та назва проекту регуляторного акта

Мета прийняття

Строк підготовки проекту

Найменування виконавчого органу, відповідального за розроблення проекту

Про встановлення ставок збору за використання корисних властивостей лісів для культурно-оздоровчих, рекреаційних, спортивних, туристичних і освітньо-виховних цілей та проведення науково-дослідних робіт"
Доповідач:
Кравець В. Є. -
перший заступник начальника Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства

З метою впорядкування відносин щодо спеціального використання лісів Луганської області

IV квартал 2011 року

Луганське обласне управління лісового та мисливського господарства

2. Оприлюднити дане рішення у виданні Луганської обласної ради "Наша газета" у десятиденний термін з моменту його прийняття.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності та використання природних ресурсів.

 

Голова обласної ради

В. М. Голенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали