ОДЕСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 19.04.2012 р. N 1879-VI

Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 04.07.2007 року N 1466-V "Про нову редакцію Правил установки та експлуатації некапітальних пунктів дрібно-роздрібної торговельної мережі у м. Одесі"

Відповідно до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства, керуючись Законами України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності" (Перелік N 3392-VI), "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", постановами Кабінету Міністрів від 14.02.2001 року N 150 "Про затвердження Порядку видачі Державною інспекцією техногенної безпеки дозволу на початок роботи підприємств та оренду приміщень", від 30.03.94 року N 198 "Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони", Одеська міська рада вирішила:

1. Внести зміни до Додатка до рішення Одеської міської ради від 04.07.2007 року N 1466-V "Про нову редакцію Правил установки та експлуатації некапітальних пунктів дрібно-роздрібної торговельної мережі у м. Одесі" та викласти пункт 2.4 Додатка у наступній редакції: "2.4. Суб'єкт господарювання отримує дозвіл на початок роботи в органах державного пожежного нагляду, акт санітарно-епідемічного обстеження в органах державного санітарного нагляду".

2. Зміни, зазначені в пункті 1 цього рішення, діють до затвердження Одеською міською радою Порядку розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності та його офіційного оприлюднення.

3. Департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради оприлюднити це рішення в установленому порядку.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з економічної, інвестиційної політики та торгівлі.

 

Міський голова

О. Костусєв

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали