ОДЕСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 19.04.2012 р. N 1895-VI

Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 04.07.2007 р. N 1466-V "Про нову редакцію Правил установки та експлуатації некапітальних пунктів дрібнороздрібної торговельної мережі в місті Одесі" (зі змінами)

Відповідно до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішень Одеської міської ради від 31.01.2011 р. N 273-VI "Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Одеської міської ради та її виконавчих органів" (Рішення N 273-VI), від 23.12.2011 р. N 1612-VI "Про затвердження Плану діяльності Одеської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік", розпорядження міського голови від 04.04.2011 р. N 403-01р "Про призначення уповноважених органів для здійснення контролю за ефективною діяльністю комунальних підприємств" (Розпорядження N 403-01р) (зі змінами), з метою впорядкування процедури укладання договорів оренди окремого, індивідуально визначеного майна, що є власністю територіальної громади м. Одеси, в рекреаційних зонах міста, Одеська міська рада вирішила:

1. Внести зміни та доповнення до рішення Одеської міської ради від 04.07.2007 р. N 1466-V "Про нову редакцію Правил установки та експлуатації некапітальних пунктів дрібнороздрібної торговельної мережі в місті Одесі" (зі змінами):

- доповнити Правила пунктом 2.6. наступного змісту:

"2.6. Порядок оформлення паспорту, укладення договору оренди окремого, індивідуально визначеного майна, що є власністю територіальної громади та використовується для установки та експлуатації пунктів дрібнороздрібної торговельної мережі, розташованих в скверах та на об'єктах благоустрою комунальних підприємств, контроль за ефективною діяльністю яких здійснює управління екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради, відповідно до розпоряджень міського голови.

2.6.1. Для оформлення паспорту пункту дрібнороздрібної торговельної мережі суб'єкт господарювання звертається до управління екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради із заявою, в якій зазначена адреса пункту дрібнороздрібної торговельної мережі, топографо-геодезичною основою (М 1:500), свідоцтвом про державну реєстрацію. Управління екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради в 5-ти денний термін з дати отримання заяви приймає рішення про погодження місця розташування пункту дрібнороздрібної торговельної мережі або відмовляє в погодженні місця розташування із зазначенням підстав відмови.

2.6.2. На підставі заяви, зазначеної у п. 2.6.1. цих Правил, суб'єкт господарювання у 5-денний строк замовляє паспорт пункту дрібнороздрібної торговельної мережі.

2.6.3. На підставі паспорта пункту дрібнороздрібної торговельної мережі та експертної оцінки майна, що передається в оренду, управління екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради в 5-денний термін укладає договір оренди окремого, індивідуально визначеного майна, що є власністю територіальної громади м. Одеси, для установки та експлуатації пункту дрібнороздрібної торговельної мережі в м. Одесі (далі - Договір). Порушення цих Правил є підставою для розірвання Договору в односторонньому порядку.

Об'єктом оренди є окреме, індивідуально визначене майно, що є власністю територіальної громади м. Одеси - тверде покриття, розміром, рівним площі пункту дрібнороздрібної торговельної мережі, не розташоване на земельних ділянках, відведених в установленому порядку у власність чи користування юридичним особам, фізичним особам-підприємцям, громадянам.

На підставі Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" договір на проведення оцінки майна, що передається в оренду, укладається між управлінням екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради, суб'єктом оціночної діяльності та суб'єктом господарювання.

Договір укладається на строк, зазначений у заяві, але не пізніше ніж до 1 жовтня поточного року.

Плата за оренду окремого, індивідуально визначеного майна, що є власністю територіальної громади м. Одеси, стягується відповідно до чинного законодавства.

2.6.4. Суб'єкт господарювання погоджує паспорт пункту дрібнороздрібної торговельної мережі з:

- управлінням архітектури та містобудування Одеської міської ради;

- органами санітарного нагляду;

- ДАІ ОМУ УМВС України в Одеській області у випадках, передбачених чинним законодавством;

- органами пожежного нагляду.

2.6.5. У разі відсутності в складі сезонних, тимчасових об'єктів, торговельних рядів, торговельних майданчиків, зведення яких не потребує робіт з улаштування фундаментів, будівель та споруд, суб'єкт господарювання погоджує паспорт пункту дрібнороздрібної торговельної мережі з органами санітарного та пожежного нагляду.

2.6.6. Контроль за укладенням та реєстрацією договорів оренди окремого індивідуально визначеного майна, що є власністю територіальної громади м. Одеси, для установки та експлуатації пунктів дрібнороздрібної торговельної мережі, здійснює управління екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради.

2.6.7. Пункти дрібнороздрібної торговельної мережі, встановлені з порушенням цих Правил, вважаються самовільно встановленими.

2.6.8. У випадку самовільної установки пункту дрібнороздрібної торговельної мережі, управління екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради надає суб'єкту господарювання припис про його демонтаж.

2.6.9. У випадку невиконання припису на демонтаж самовільно встановленого пункту дрібнороздрібної торговельної мережі, демонтаж здійснюється відповідним комунальним підприємством на підставі рішення виконавчого комітету Одеської міської ради за рахунок власника. Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради на демонтаж пункту дрібнороздрібної торговельної мережі готує управління екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради.

2.6.10. Демонтований пункт дрібнороздрібної торговельної мережі зберігається на спеціальному штрафному майданчику, що охороняється, та може бути повернутий власнику після відшкодування вартості його зберігання, демонтажу та транспортування".

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з екології та надзвичайних ситуацій.

 

Міський голова

О. Костусєв

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали