ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Дев'ята сесія

РІШЕННЯ

від 10.08.2011 р. N 21

Про внесення змін до рішення п'ятої сесії міської ради від 30.03.2011 р. N 23

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету та відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи - підприємця" (Закон N 3205-VI), керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення п'ятої сесії міської ради від 30.03.2011 р. N 23 "Про затвердження Положення про проведення конкурсу на надання права організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках та затвердження складу конкурсного комітету" (Положення N 23), замінивши у підпункті 2 пункту 2.3 Положення про проведення конкурсу на надання права організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках слова: "копію свідоцтва про реєстрацію суб'єкта господарювання" словами: "копію документа, що підтверджує державну реєстрацію фізичної особи - підприємця, як суб'єкта господарювання".

2. Відповідальність за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Прокопця І. Ю.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики та підприємництва.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали