ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.06.2012 р. N 1099

Київ

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 11.11.91 N 824

Відповідно до ст. 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" та враховуючи заяву настоятеля, голови парафіяльної ради, голови парафіяльних зборів Свято Дмитріївської парафії (релігійної громади) Української православної церкви в Залізничному районі м. Києва від 25.03.2012 та протокол парафіяльних зборів зазначеної релігійної громади від 25.03.2012 N 2, в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Зареєструвати зміни до Статуту Свято Дмитріївської парафії (релігійної громади) Української православної церкви в Залізничному районі м. Києва, зареєстрованого рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 11.11.91 N 824, виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Внести зміни до заголовка та абзацу першого рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 11.11.91 N 824 "Про реєстрацію Статуту Свято Дмитріївської парафії (релігійної громади) Української православної церкви в Залізничному районі м. Києва", замінивши слова: "Свято Дмитріївської парафії (релігійної громади) Української православної церкви в Залізничному районі м. Києва" словами: "релігійної громади Святого великомученика Димитрія Солунського Української Православної Церкви у Солом'янському районі м. Києва".

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали