ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.07.2012 р. N 1231

Київ

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 24.10.91 N 743

Відповідно до ст. 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" та враховуючи заяву настоятеля, голови парафіяльної ради, голови парафіяльних зборів Воскресенської парафії (релігійної громади) Української православної церкви в Печерському районі м. Києва від 31.05.2012 та протокол парафіяльних зборів зазначеної релігійної громади від 29.05.2012 N 1, в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Зареєструвати зміни до Статуту Воскресенської парафії (релігійної громади) Української православної церкви в Печерському районі м. Києва, зареєстрованого рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 24.10.91 N 743, виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Внести зміни до заголовку та абзацу першого рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 24.10.91 N 743 "Про реєстрацію статуту Воскресенської парафії (релігійної громади) Української православної церкви в Печерському районі м. Києва" замінивши слова: "Воскресенської парафії (релігійної громади) Української православної церкви в Печерському районі м. Києва" словами: "релігійної громади Української Православної Церкви на честь Воскресіння Христового у Печерському районі м. Києва".

 

Виконуючий обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали