ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.12.2017 р. N 1596

Київ

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 29 жовтня 1991 року N 769 "Про реєстрацію статуту римсько-католицької парафії /релігійної громади/ в Московському районі м. Києва"

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", враховуючи заяву настоятеля релігійної громади Римсько-Католицької Церкви Київсько-Житомирської Дієцезії парафії Святого Миколая у Печерському районі м. Києва від 02 листопада 2017 року та протокол Парафіяльних зборів релігійної громади Римсько-Католицької Церкви Київсько-Житомирської Дієцезії парафії Святого Миколая у Печерському районі м. Києва від 09 липня 2017 року N 5:

1. Унести до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 29 жовтня 1991 року N 769 "Про реєстрацію статуту римсько-католицької парафії /релігійної громади/ в Московському районі м. Києва" такі зміни:

у заголовку та абзаці першому рішення слова "римсько-католицької парафії /релігійної громади/ в Московському районі м. Києва" замінити словами "релігійної організації "Релігійна громада парафія Святого Миколая Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Києві".

2. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної громади Римсько-Католицької Церкви Київсько-Житомирської Дієцезії парафії Святого Миколая у Печерському районі м. Києва, зареєстрованого рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 29 жовтня 1991 року N 769 (у редакції розпорядження Київської міської державної адміністрації від 06 грудня 2002 року N 2213), виклавши його в новій редакції, що додається.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали