ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.06.2018 р. N 1117

Київ

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 10 лютого 1992 року N 120 "Про реєстрацію статуту помісної церкви /релігійної громади/ євангельських християн-баптистів в Подільському районі м. Києва"

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", враховуючи заяву Пастора помісної церкви євангельських християн-баптистів від 15 травня 2018 року та протокол засідання Загальних зборів членів помісної церкви євангельських християн-баптистів від 04 червня 2017 року N 1:

1. У заголовку та абзаці першому рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 10 лютого 1992 року N 120 "Про реєстрацію статуту помісної церкви /релігійної громади/ євангельських християн-баптистів в Подільському районі м. Києва" слова "помісної церкви /релігійної громади/ євангельських християн-баптистів в Подільському районі м. Києва" замінити словами "релігійної організації "Релігійна громада (Помісна Церква) євангельських християн-баптистів "Різдва Христового" у Подільському районі м. Києва".

2. Зареєструвати зміни до Статуту помісної церкви євангельських християн-баптистів, зареєстрованого рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 10 лютого 1992 року N 120, виклавши його в новій редакції, що додається.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали