ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 13.03.2018 р. N 144/6

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.08.2016 р. N 514/15 "Про склад експертної групи з аналізу та оцінки проектів, запропонованих для реалізації в рамках місцевої бюджетної програми "Бюджет ініціатив чернівчан (бюджет участі)"

Відповідно до статей 27 і 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Чернівецької міської ради VII скликання від 12.05.2016 р. N 190 "Про затвердження Положення про Бюджет ініціатив чернівчан (бюджет участі)" (Положення N 190), з метою здійснення детального аналізу та оцінки запропонованих проектів і надання обґрунтованих рекомендацій щодо їх реалізацій та в зв'язку із кадровими змінами, виконавчий комітет Чернівецької міської ради вирішив:

1. Внести зміни в додаток 1 до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.08.2016 р. N 514/15 "Про склад експертної групи з аналізу та оцінки проектів, запропонованих для реалізації в рамках місцевої бюджетної програми "Бюджет ініціатив чернівчан (бюджет участі)" (Рішення N 514/15), а саме:

1.1. Ввести до складу експертної групи з аналізу та оцінки проектів, запропонованих для реалізації в рамках місцевої бюджетної програми "Бюджет ініціатив чернівчан (бюджет участі)":

1.1.1. Максимюка Василя Сидоровича - депутата міської ради VII скликання, членом експертної групи (за згодою).

1.1.2. Ротар Наталію Юріївну - професора, доктора політичних наук, членом експертної групи (за згодою).

1.1.3. При умові внесення змін та доповнень до Положення про Бюджет ініціатив чернівчан (бюджет участі), затвердженого рішенням міської ради VII скликання від 05.09.2017 р. N 866 (Рішення N 866), Бабюк Антоніну Анатоліївну - члена виконавчого комітету міської ради, членом експертної групи (за згодою).

1.2. Вивести зі складу експертної групи з аналізу та оцінки проектів, запропонованих для реалізації в рамках місцевої бюджетної програми "Бюджет ініціатив чернівчан (бюджет участі) - Якимчук Наталію Яківну, Лебухорську Тетяну Василівну.

2. Рішення набирає чинності з дня його оприлюднення на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради.

3. Організацію виконання цього рішення покласти на начальника відділу інформації та зв'язків з громадськістю міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Середюка В. Б.

 

Чернівецький міський голова

О. Каспрук
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали