ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 21.06.2012 р. N 217

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 24.03.2011 р. N 102 "Про звільнення мешканців аварійних і ветхих багатоквартирних будинків та аварійних і ветхих квартир у багатоквартирних будинках комунальної власності від сплати послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій"

Відповідно до ст. ст. 30, 61 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи лист департаменту фінансів Одеської міської ради від 28.02.2012 року N 4-21/178/576, виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 24.03.2011 р. N 102 "Про звільнення мешканців аварійних і ветхих багатоквартирних будинків та аварійних і ветхих квартир у багатоквартирних будинках комунальної власності від сплати послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій", виклавши пункти 2, 3 у наступній редакції:

"2. Департаменту міського господарства Одеської міської ради та районним адміністраціям Одеської міської ради:

2.1. Організувати своєчасний розгляд працівниками комунальних підприємств "Житлово-комунальний сервіс" звернень мешканців міста щодо припинення нарахування оплати за надані послуги з утримання будинків та прибудинкових територій в аварійних та ветхих житлових будинках (квартирах).

2.2. З метою визначення реальної кількості ветхих та аварійних будинків (квартир) у місті Одесі забезпечити проведення інвентаризації ветхого та аварійного житлового фонду міста та визначити перелік житлових будинків (квартир), які можливо виключити з числа ветхих або аварійних.

3. Департаменту фінансів Одеської міської ради здійснювати фінансування видатків, пов'язаних з виконанням комунальними підприємствами "Житлово-комунальний сервіс" п. 1 цього рішення, в межах коштів, передбачених у бюджеті міста Одеси на відповідний рік".

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови - директора департаменту міського господарства Одеської міської ради Орловського А. Й.

 

Міський голова

О. Костусєв

Керуюча справами

Т. Герасименко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали