Про внесення змін до Розмірів плати за надання відділами державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області платних послуг

Наказ Головного територіального управління юстиції у Волинській області
від 04 серпня 2017 року N 250/7

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області
04 серпня 2017 р. за N 75/1596

Відповідно до частини третьої статті 20 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану", постанови Кабінету Міністрів України від 22 грудня 2010 року N 1168 "Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися відділами державної реєстрації актів цивільного стану", наказу Міністерства юстиції України від 27 грудня 2010 року N 3335/5 "Про затвердження Порядку надання платних послуг відділами державної реєстрації актів цивільного стану", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 грудня 2010 року за N 1380/18675 (із змінами), наказую:

1. Внести до Розмірів плати за надання відділами державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області платних послуг, затверджених наказом Головного територіального управління юстиції у Волинській області від 16 лютого 2017 року N 35/7 (Наказ N 35/7), зареєстрованих в Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області 27 лютого 2017 року за N 28/1549, такі зміни:

доповнити таблицю після рядка 6 новими рядками 7 та 8 такого змісту:

7

Видача запрошень із зазначенням дати державної реєстрації шлюбу

Одна послуга

30 гривень

8

Надання консультацій з питання застосування сімейного та цивільного законодавства

Одна послуга

60 гривень

2. доповнити примітку пунктом 4 такого змісту:

"4. Вартість послуги за організацію та проведення індивідуальних обрядів державної реєстрації шлюбу з використанням різноманітних елементів урочистості у вихідні та святкові дні оплачується у подвійному розмірі".

3. Начальнику відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області (Кратік А. С.):

1) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493/92 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади";

2) після державної реєстрації забезпечити опублікування цього наказу на офіційному веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Семенюк О. Б.

5. Цей наказ набирає чинності після державної реєстрації, з дня його офіційного опублікування на веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

 

Начальник

В. І. Кухарик
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали