МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 травня 2017 року N 556

Про внесення змін до Розподілу лікарських засобів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2015 рік, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 28 вересня 2016 року N 1007

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267 (Постанова N 267), з метою раціонального та цільового використання лікарського засобу для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2015 рік, за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" за напрямом "Централізована закупівля лікарських засобів та виробів медичного призначення для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання", на підставі листів Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації від 15 березня 2017 року N 03-09/322 та Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" Міністерства охорони здоров'я України від 27 квітня 2017 року N 735, наказую:

1. Унести зміни до Розподілу лікарських засобів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2015 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" за напрямом "Централізована закупівля лікарських засобів та виробів медичного призначення для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання", затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 28 вересня 2016 року N 1007 (Наказ N 1007) (у редакції наказу Міністерства охорони здоров'я України від 10 лютого 2017 року N 118 (Наказ N 118)), виклавши його у новій редакції, що додається*.


* Не наводиться.

2. В. о. головного лікаря Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" Міністерства охорони здоров'я України:

1) здійснити передачу з дотриманням відповідного температурного режиму лікарського засобу "Сандиммун НЕОРАЛ", капсули м'які 50 мг, у кількості 200 капсул та "Сандиммун НЕОРАЛ", капсули м'які 25 мг, у кількості 150 капсул, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2015 рік, до Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації;

2) копії документів про передачу вищезазначеного лікарського засобу направити до ДП "Укрмедпостач" МОЗ України протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувача та поінформувати ДП "Укрмедпостач" щодо передачі вищезазначеного лікарського засобу.

3. Начальнику Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації:

1) організувати отримання вищезазначеного лікарського засобу, забезпечити контроль за його зберіганням та використанням;

2) акти на списання направити до ДП "Укрмедпостач" МОЗ України протягом 5 робочих днів з моменту оформлення відповідних документів на списання.

4. Директору Державного підприємства "Укрмедпостач" МОЗ України Гайдуку Л. В.:

1) внести зміни до бухгалтерського обліку відповідно до підпункту 2 пункту 2 та підпункту 2 пункту 3 цього наказу;

2) поінформувати МОЗ України щодо передачі лікарського засобу протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувачів.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали