МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 лютого 2018 року N 320

Про внесення змін до Розподілу лікарського засобу "МІФЕНАКС=>" для хворих у до- та післяопераційний період з трансплантації, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 19 червня 2017 року N 680

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267 (Постанова N 267), з метою раціонального та цільового використання лікарського засобу "МІФЕНАКС=>" для хворих у до- та післяопераційний період з трансплантації, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" за напрямом "Централізована закупівля медикаментів та виробів медичного призначення для хворих у до- та післяопераційний період з трансплантації", на підставі листів Департаменту охорони здоров'я Чернівецької обласної державної адміністрації від 21 грудня 2017 року N 02.2/4967 та Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації від 05 лютого 2018 року N 02-50/390 наказую:

1. Унести зміни до Розподілу лікарського засобу "МІФЕНАКС=>" для хворих у до- та післяопераційний період з трансплантації, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" за напрямом "Централізована закупівля медикаментів та виробів медичного призначення для хворих у до- та післяопераційний період з трансплантації", затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 19 червня 2017 року N 680 (Наказ N 680), виклавши його у новій редакції, що додається*.


* Не наводиться.

2. Керівнику Департаменту охорони здоров'я Чернівецької обласної державної адміністрації:

1) здійснити передачу з дотриманням відповідного температурного режиму лікарського засобу "МІФЕНАКС=>", капсули тверді по 250 мг по 10 капсул у блістері, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, у кількості 1506 таблеток, до Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації;

2) копії документів про передачу вищезазначеного лікарського засобу направити до ДП "Укрмедпостач" МОЗ України" протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувача, інформувати ДП "Укрмедпостач" МОЗ України" щодо передачі вищезазначеного лікарського засобу.

3. Керівнику Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації:

1) організувати отримання лікарського засобу, забезпечити контроль за його зберіганням та використанням;

2) акти на списання направити до Державного підприємства "Укрмедпостач" МОЗ України" протягом 5 робочих днів з моменту оформлення відповідних документів на списання.

4. Директору Державного підприємства "Укрмедпостач" МОЗ України" Гайдуку Л. В.:

1) внести зміни до бухгалтерського обліку відповідно до підпункту 2 пункту 2 та підпункту 2 пункту 3 цього наказу;

2) інформувати Міністерство охорони здоров'я України щодо передачі лікарського засобу протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувача.

5. Відповідальним за організацію передачі лікарського засобу визначити керівника Департаменту охорони здоров'я Чернівецької обласної державної адміністрації.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали