Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до Розподілу лікарського засобу "ПЕГФЕРОН" для лікування хворих на вірусний гепатит B, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2017 рік, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 17 жовтня 2018 року N 1865

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 січня 2019 року N 49

Про внесення змін до Розподілу лікарського засобу "ПЕГФЕРОН" для лікування хворих на вірусний гепатит B, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2017 рік, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 17 жовтня 2018 року N 1865

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267 (Постанова N 267), з метою раціонального та цільового використання лікарського засобу "ПЕГФЕРОН" для лікування хворих на вірусний гепатит В, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2017 рік (Закон N 1801-VIII) за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" за напрямом "Закупівля лікарських засобів, імунобіологічних препаратів (вакцин), медичних виробів, інших товарів і послуг" у частині "Закупівля медикаментів для хворих на вірусні гепатити B і C", на підставі листів Департаменту охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації від 26 листопада 2018 року N 01-21/504 та Департаменту охорони здоров'я Закарпатської обласної державної адміністрації від 27 грудня 2018 року N 2223/031-30 наказую:

1. Унести зміни до Розподілу лікарського засобу "ПЕГФЕРОН" для лікування хворих на вірусний гепатит B, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2017 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" за напрямом "Закупівля лікарських засобів, імунобіологічних препаратів (вакцин), медичних виробів, інших товарів і послуг" у частині "Закупівля медикаментів для хворих на вірусні гепатити B і C", затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 17 жовтня 2018 року N 1865 (Наказ N 1865), виклавши його у новій редакції, що додається*.


* Не наводиться.

2. Керівнику Департаменту охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації:

1) здійснити передачу з дотриманням відповідного температурного режиму лікарського засобу ПЕГФЕРОН, розчин для ін'єкцій по 180 мкг / 1 мл у флаконах N 1, у кількості 199 флаконів, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2017 рік (Закон N 1801-VIII), до Департаменту охорони здоров'я Закарпатської обласної державної адміністрації;

2) копії документів про передачу вищезазначеного лікарського засобу направити до ДП "Укрвакцина" МОЗ України" протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувача, інформувати ДП "Укрвакцина" МОЗ України" щодо передачі вищезазначеного лікарського засобу.

3. Керівнику Департаменту охорони здоров'я Закарпатської обласної державної адміністрації:

1) організувати отримання лікарського засобу, забезпечити контроль за його зберіганням та використанням;

2) акти на списання направити до Державного підприємства "Укрвакцина" МОЗ України" протягом 5 робочих днів з моменту оформлення відповідних документів на списання.

4. Керівнику Державного підприємства "Укрвакцина" МОЗ України":

1) внести зміни до бухгалтерського обліку відповідно до підпункту 2 пункту 2 та підпункту 2 пункту 3 цього наказу;

2) інформувати Міністерство охорони здоров'я України щодо передачі лікарського засобу протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувача.

5. Відповідальним за організацію передачі лікарського засобу визначити керівника Департаменту охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Стефанишину О. А.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали