Додаткова копія: Про внесення змін до Розподілу медичного виробу "Антикоагулянт цитрату декстрози розчин А(АЦД-А)" для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 23 січня 2018 року N 120

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 травня 2018 року N 1003

Про внесення змін до Розподілу медичного виробу "Антикоагулянт цитрату декстрози розчин А(АЦД-А)" для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 23 січня 2018 року N 120

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267 (Постанова N 267), з метою раціонального та цільового використання медичного виробу "Антикоагулянт цитрату декстрози розчин А(АЦД-А)" для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" за напрямом "Централізована закупівля лікарських засобів і виробів медичного призначення для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів", на підставі листів Департаменту охорони здоров'я Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Луганської обласної державної адміністрації від 14 березня 2018 року N 3/02в-1166, Департаменту охорони здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації від 22 березня 2018 року N 02-11-389/0/18/024.2 та Управління охорони здоров'я Черкаської обласної державної адміністрації від 06 березня 2018 року N 611/01-18 наказую:

1. Унести зміни до Розподілу медичного виробу "Антикоагулянт цитрату декстрози розчин А(АЦД-А)" для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" за напрямом "Централізована закупівля лікарських засобів і виробів медичного призначення для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів", затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 23 січня 2018 року N 120 "Про Розподіл медичного виробу "Антикоагулянт цитрату декстрози розчин А(АЦД-А)" для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік" (Наказ N 120) (у редакції наказу Міністерства охорони здоров'я України від 23 лютого 2018 року N 327), виклавши його у новій редакції, що додається*.


* Не наводиться.

2. Керівнику Департаменту охорони здоров'я Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Луганської обласної державної адміністрації:

1) здійснити передачу медичного виробу "Антикоагулянт цитрату декстрози розчин А(АЦД-А)" з дотриманням відповідного температурного режиму, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, до Департаменту охорони здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації та до Управління охорони здоров'я Черкаської обласної державної адміністрації у кількості по 150 одиниць;

2) копії документів про передачу медичного виробу направити до Державного підприємства "Укрмедпостач" МОЗ України та протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувачів поінформувати ДП "Укрмедпостач" МОЗ України щодо передачі вищезазначеного медичного виробу.

3. Керівникам Департаменту охорони здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації та Управління охорони здоров'я Черкаської обласної державної адміністрації:

1) організувати отримання вищезазначеного медичного виробу, забезпечити контроль за його зберіганням та використанням;

2) акти на списання направити до Державного підприємства "Укрмедпостач" МОЗ України протягом 5 робочих днів з моменту оформлення відповідних документів на списання.

4. Директору Державного підприємства "Укрмедпостач" МОЗ України Гайдуку Л. В.:

1) внести зміни до бухгалтерського обліку відповідно до підпункту 2 пункту 2 та підпункту 2 пункту 3 цього наказу;

2) інформувати МОЗ України щодо передачі медичного виробу протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувачів.

5. Відповідальними за організацію отримання медичного виробу визначити керівників Департаменту охорони здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації та Управління охорони здоров'я Черкаської обласної державної адміністрації.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Стефанишину О. А.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали