Додаткова копія: Про внесення змін до Розподілу продуктів лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 26 грудня 2016 року N 1399

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 вересня 2018 року N 1717

Про внесення змін до Розподілу продуктів лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 26 грудня 2016 року N 1399

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267 (Постанова N 267), з метою раціонального та цільового використання продуктів лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" у частині "Централізована закупівля продуктів лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію" на виконання заходів Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року", на підставі листа Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10 вересня 2018 року N 061-11541/04.03 наказую:

1. Унести зміни до Розподілу продуктів лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" у частині "Централізована закупівля продуктів лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію" на виконання заходів Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року", затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 26 грудня 2016 року N 1399 (Наказ N 1399) (у редакції наказу Міністерства охорони здоров'я України від 29 серпня 2018 року N 1564), виклавши його у новій редакції, що додається*.


* Не наводиться.

2. Керівнику Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

1) здійснити передачу "Спеціальний продукт харчування для немовлят від 0 до 1 року, хворих на фенілкетонурію та гіперфенілаланінемію comida-PKU A /Коміда-ФКУ А/ порошкоподібна суміш масою 500 g(г)" з дотриманням відповідного температурного режиму у кількості 8250,0 г/білка (33 банки), до Управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік;

2) копії документів про передачу продукту лікувального харчування та інформацію про його фактичне отримання направити до Міністерства охорони здоров'я України (Департаменту з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та фінансової звітності) протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс.

3. Керівнику Управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації:

1) організувати отримання вищезазначеного продукту лікувального харчування, забезпечити контроль за його зберіганням та використанням;

2) звіти про використання направити до Міністерства охорони здоров'я України (Департаменту з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та фінансової звітності).

4. Відповідальним за організацію передачі продукту лікувального харчування визначити керівника Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

5. Скасувати наказ Міністерства охорони здоров'я України від 29 серпня 2018 року N 1564 "Про внесення змін до розподілу продуктів лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 26 грудня 2016 року N 1399".

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Стефанишину О. А.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали