Додаткова копія: Про внесення змін до Розподілу виробів медичного призначення для лікування хворих із серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 18 грудня 2017 року N 1624

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 жовтня 2018 року N 1860

Про внесення змін до Розподілу виробів медичного призначення для лікування хворих із серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 18 грудня 2017 року N 1624

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267 (Постанова N 267), з метою раціонального та цільового використання виробів медичного призначення для лікування хворих із серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" за напрямом "Централізовані заходи із запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань" у частині "Централізована закупівля лікарських засобів та виробів медичного призначення для закладів охорони здоров'я для забезпечення лікуванням хворих із серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями", на підставі листів Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації від 21 серпня 2018 року N 02-03-09/1093, Управління охорони здоров'я Волинської обласної державної адміністрації від 05 вересня 2018 року N 3382/12/2-18 та Департаменту охорони здоров'я Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 03 жовтня 2018 року N 3303/01-19/05 наказую:

1. Унести зміни до Розподілу виробів медичного призначення для лікування хворих із серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" за напрямом "Централізовані заходи із запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань" у частині "Централізована закупівля лікарських засобів та виробів медичного призначення для закладів охорони здоров'я для забезпечення лікуванням хворих із серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями", затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 18 грудня 2017 року N 1624 (Наказ N 1624) (у редакції наказу Міністерства охорони здоров'я України від 03 вересня 2018 року N 1602), виклавши його у новій редакції, що додається*.


* Не наводиться.

2. Керівнику Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації:

1) здійснити передачу виробу медичного призначення з дотриманням відповідного температурного режиму, "Оксигенатор для дітей та підлітків з магістралями кровопровідними" у кількості 8 шт., закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, а саме:

до Управління охорони здоров'я Волинської обласної державної адміністрації у кількості 1 од.;

до Департаменту охорони здоров'я Івано-Франківської обласної державної адміністрації у кількості 7 шт.;

2) копії документів про передачу виробу медичного призначення направити до Державного підприємства "Укрмедпостач" МОЗ України та протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувача поінформувати ДП "Укрмедпостач" МОЗ України щодо передачі вищезазначеного виробу медичного призначення.

3. Керівникам Управління охорони здоров'я Волинської обласної державної адміністрації та Департаменту охорони здоров'я Івано-Франківської обласної державної адміністрації:

1) організувати отримання вищезазначеного виробу медичного призначення, забезпечити контроль за його зберіганням та використанням;

2) акти на списання направити до Державного підприємства "Укрмедпостач" МОЗ України протягом 5 робочих днів з моменту оформлення відповідних документів на списання.

4. Директору Державного підприємства "Укрмедпостач" Гайдуку Л. В.:

1) внести зміни до бухгалтерського обліку відповідно до підпункту 2 пункту 2 та підпункту 2 пункту 3 цього наказу;

2) інформувати Міністерство охорони здоров'я України щодо передачі вищезазначеного виробу медичного призначення протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувачів.

5. Відповідальним за організацію передачі виробу медичного призначення визначити керівника Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Стефанишину О. А.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали