МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 лютого 2018 року N 306

Про внесення змін до Розподілу витратних матеріалів для автоматичного плазмаферезу типу "Автоферезіс C" або еквівалента для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 28 серпня 2017 року N 970

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267 (Постанова N 267), з метою раціонального та цільового використання витратних матеріалів для автоматичного плазмаферезу типу "Автоферезіс C" або еквівалента для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" за напрямом "Централізована закупівля лікарських засобів і виробів медичного призначення для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів", на підставі листів Департаменту охорони здоров'я Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Луганської обласної державної адміністрації від 26 січня 2018 року N 1/02в-381, Управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації від 22 січня 2018 року N 342/13-01, Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації від 29 січня 2018 року N 02-51/288 та Департаменту охорони здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації від 31 січня 2018 року N 02-11-135/0/18/024.2.3 наказую:

1. Унести зміни до Розподілу витратних матеріалів для автоматичного плазмаферезу типу "Автоферезіс C" або еквівалента для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" за напрямом "Централізована закупівля лікарських засобів і виробів медичного призначення для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів", затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 28 серпня 2017 року N 970 "Про розподіл витратних матеріалів для автоматичного плазмаферезу типу "Автоферезіс C" або еквівалента для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік" (Наказ N 970) (у редакції наказу Міністерства охорони здоров'я України від 21 листопада 2017 року N 1457 (Наказ N 1457)), виклавши його у новій редакції, що додається*.


* Не наводиться.

2. Керівнику Департаменту охорони здоров'я Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Луганської обласної державної адміністрації:

1) здійснити передачу витратних матеріалів для автоматичного плазмаферезу типу "Автоферезіс C" або еквівалента з дотриманням відповідного температурного режиму, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, до Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації у кількості 1000 одиниць та до Департаменту охорони здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації у кількості 400 одиниць;

2) копії документів про передачу витратних матеріалів направити до Державного підприємства "Укрмедпостач" МОЗ України та протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувачів поінформувати ДП "Укрмедпостач" МОЗ України щодо передачі вищезазначених витратних матеріалів.

3. Керівникам Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту охорони здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації:

1) організувати отримання вищезазначених витратних матеріалів, забезпечити контроль за їх зберіганням та використанням;

2) акти на списання направити до Державного підприємства "Укрмедпостач" МОЗ України протягом 5 робочих днів з моменту оформлення відповідних документів на списання.

4. Директору Державного підприємства "Укрмедпостач" МОЗ України Гайдуку Л. В.:

1) внести зміни до бухгалтерського обліку відповідно до підпункту 2 пункту 2 та підпункту 2 пункту 3 цього наказу;

2) інформувати МОЗ України щодо передачі витратних матеріалів протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувачів.

5. Відповідальним за організацію передачі витратних матеріалів визначити керівника Департаменту охорони здоров'я Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Луганської обласної державної адміністрації.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали