МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.03.2012 р. N 80-р

Про внесення змін до розпоряджень голови облдержадміністрації від 28.11.2011 N 342-р, від 18.01.2012 N 10-р

Відповідно до статей 5, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 104, 105 Цивільного кодексу України:

1. Внести зміни до розпорядження голови облдержадміністрації від 28.11.2011 N 342-р "Про внесення змін до структури облдержадміністрації" (Розпорядження N 342-р), виклавши пункт 1 в такій редакції:

"1. Реорганізувати шляхом перетворення:

1.1. Управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму і курортів облдержадміністрації - в управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції облдержадміністрації. Вважати управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції облдержадміністрації правонаступником усіх прав та обов'язків управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму і курортів облдержадміністрації.

1.2. Управління культури облдержадміністрації - в управління культури і туризму облдержадміністрації, з покладанням на управління культури і туризму облдержадміністрації функцій з реалізації державної політики у сфері туризму і курортів. Вважати управління культури і туризму облдержадміністрації правонаступником усіх прав та обов'язків управління культури облдержадміністрації.".

2. Внести зміни до Положення про управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції Миколаївської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 18.01.2012 N 10-р "Про затвердження Положення про управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції Миколаївської обласної державної адміністрації" (Розпорядження N 10-р), доповнивши підпункт 1.1 Положення абзацом другим такого змісту:

"Управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції облдержадміністрації є правонаступником усіх прав та обов'язків управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму і курортів облдержадміністрації.".

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації Іванцову Н. Б. та Катвалюка І. А. згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали