Про внесення змін до розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 24 лютого 2014 року N 119 "Про Порядок організації та проведення особистого прийому громадян посадовими особами Херсонської обласної державної адміністрації"

Розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
15 листопада 2017 року N 871

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області
24 листопада 2017 р. за N 50/1676

З метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року N 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади", керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Унести до Порядку організації та проведення особистого прийому громадян посадовими особами Херсонської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Херсонської обласної державної адміністрації від 24 лютого 2014 року N 119 (Розпорядження N 119), зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Херсонській області 19 березня 2014 року за N 14/1465 (далі - Порядок), такі зміни:

1) у розділі I:

у пункті 1 слова "заступником голови Херсонської обласної державної адміністрації - керівником апарату" замінити словами "керівником апарату Херсонської обласної державної адміністрації";

в абзаці першому пункту 4 слова "відділу роботи із зверненнями громадян управління діловодства та роботи із зверненнями громадян апарату Херсонської обласної державної адміністрації (далі - відділ)" замінити словами "відповідного структурного підрозділу апарату Херсонської обласної державної адміністрації, на який покладено реалізацію державної політики з питань роботи зі зверненнями громадян (далі - відповідальний структурний підрозділ)";

2) у тексті Порядку слово "відділ" у всіх відмінках замінити словами "відповідальний структурний підрозділ" у відповідних відмінках;

3) у тексті Порядку слова "юридичний відділ юридичного управління апарату Херсонської обласної державної адміністрації" в усіх відмінках замінити словами "юридична служба Херсонської обласної державної адміністрації" у відповідних відмінках.

2. Начальнику юридичного управління апарату Херсонської обласної державної адміністрації Оржинській Е. І. подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Херсонській області в установленому чинним законодавством України порядку.

3. Директору Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської обласної державної адміністрації Савенко О. М. забезпечити публікацію цього розпорядження в засобах масової інформації після його державної реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області.

4. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації з дня його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова обласної
державної адміністрації

А. А. Гордєєв
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали