Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 06 липня 2017 року N 247-р "Про затвердження Порядку використання бюджетних коштів на виконання заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області щодо часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва для реалізації проектів"

Про внесення змін до розпорядження голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 06 липня 2017 року N 247-р "Про затвердження Порядку використання бюджетних коштів на виконання заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області щодо часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва для реалізації проектів"

Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
від 18 лютого 2019 року N 41-р

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області
28 лютого 2019 р. за N 57/3342

Відповідно до статей 2, 13, 19 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні", статей 9, 16 Закону України "Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні", з метою забезпечення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва області:

1. Внести до Порядку використання бюджетних коштів на виконання заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області щодо часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва для реалізації проектів, затвердженого розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 06 липня 2017 року N 247-р, зареєстрованим в головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 10 липня 2017 року за N 199/2780, такі зміни:

1) абзац перший пункту 3 розділу I викласти в такій редакції:

"3. Компенсація здійснюється на підставі Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області.";

2) пункт 6 розділу I викласти в такій редакції:

"6. Головним розпорядником коштів обласного бюджету та відповідальним виконавцем Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Миколаївській області в частині часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються для реалізації проектів суб'єктам малого і середнього підприємництва, є департамент економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації (далі - головний розпорядник).".

2. Департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.

3. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської обласної державної адміністрації довести це розпорядження до відома населення через засоби масової інформації.

4. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування в засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Кушніра О. В.

 

Перший заступник голови Миколаївської
обласної державної адміністрації,
виконувач функцій і повноважень
голови Миколаївської
обласної державної адміністрації

В. Бонь
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали