ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.02.2017 р. N 107-од

Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 березня 2016 року N 147-од

Відповідно до статей 6 і 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", враховуючи зміну термінів оприлюднення статистичної інформації щодо соціально-економічного розвитку України та її регіонів:

1. Внести до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 березня 2016 року N 147-од "Про організацію проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації державної регіональної політики" (Розпорядження N 147-од) (зі змінами) такі зміни:

1) у підпункті 2 пункту 2 слова та цифри "щокварталу до 23 числа другого місяця, що настає за звітним періодом" замінити словами та цифрами "щокварталу до 2 числа третього місяця, що настає за звітним періодом";

2) у підпункті 3 пункту 3 слова та цифри "щокварталу до 27 числа другого місяця, що настає за звітним періодом" замінити словами та цифрами "щокварталу до 5 числа третього місяця, що настає за звітним періодом".

2. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникам голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова обласної
державної адміністрації

С. С. Барна
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали