ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.02.2018 р. N 91

Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.09.2017 N 474 "Про поводження з безхазяйними, забороненими і непридатними до використання в сільському господарстві хімічними засобами захисту рослин"

Керуючись статтями 21, п. 9 ч. 1 ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Законом України "Про відходи", внести зміни до розпорядження голови облдержадміністрації від 11.09.2017 N 474 "Про поводження з безхазяйними, забороненими і непридатними до використання в сільському господарстві хімічними засобами захисту рослин" (Розпорядження N 474):

1. Вивести зі складу постійно діючої обласної комісії з питань поводження з безхазяйними, забороненими і непридатними до використання в сільському господарстві хімічними засобами захисту рослин (далі - комісія) Фіоктістова Вадима Васильовича, директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, заступника голови комісії.

2. Ввести до складу комісії Полякова Андрія Вікторовича, в. о. директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, заступником голови комісії.

 

Голова обласної
державної адміністрації

К. І. Бриль
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали