Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 лютого 2011 року N 91 "Про заходи щодо дотримання прикордонного режиму в області"

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.03.2018 р. N 153

Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 лютого 2011 року N 91 "Про заходи щодо дотримання прикордонного режиму в області"

Відповідно до законів України "Про державний кордон України" (зі змінами та доповненнями), "Про Державну прикордонну службу України" (зі змінами), пункту 10 статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", "Про добровільне об'єднання територіальних громад" (Закон N 157-VIII) (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року N 1147 "Про прикордонний режим", з метою забезпечення надійної охорони державного кордону підрозділами Луцького та Львівського (у межах області) прикордонних загонів Державної прикордонної служби України і виконання покладених на них завдань, а також вирішення питань щодо практичного застосування вимог Положення про прикордонний режим та урахування змін у назвах власників тих земель, які безпосередньо прилягають до державного кордону, та тих питань, які викликані загальнодержавними заходами об'єднання прикордонних сільських рад в об'єднані територіальні громади (далі - ОТГ):

1. Викласти визначений перелік органів місцевого самоврядування, безпосередньо розташованих уздовж державного кордону, в межах територій яких постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року N 1147 установлено прикордонну смугу, у новій редакції згідно з додатком.

2. Вважати таким, що втратив чинність, додаток до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 лютого 2011 року N 91 "Про заходи щодо дотримання прикордонного режиму в області".

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації О. Степанцова.

 

Перший заступник голови

О. Степанцов

 

Додаток
до розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
13.03.2018 N 153

ПЕРЕЛІК
органів місцевого самоврядування, безпосередньо розташованих уздовж державного кордону, в межах територій яких постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року N 1147 установлено прикордонну смугу

Любешівський район

1. Любешівська селищна рада (у частині меж територій колишніх Гірківської та Ветлівської сільських рад, що входять до складу Любешівської селищної ОТГ).

2. Дольська сільська рада.

3. Великоглушанська сільська рада.

Ратнівський район

1. Самарівська сільська рада (у частині меж територій колишніх Залухівської, Межиситівської, Самари-Оріхівської, Самарівської сільських рад, що входять до складу Самарівської сільської ОТГ).

2. Заболоттівська селищна рада (у частині меж територій колишніх Заболоттівської селищної, Турської, Гутянської сільських рад, що входять до складу Заболоттівської селищної ОТГ).

3. Височненська сільська рада.

4. Кортеліська сільська рада.

5. Млинівська сільська рада.

6. Жиричівська сільська рада.

Шацький район

1. Шацька селищна рада (Шацька селищна ОТГ)

2. Піщанська сільська рада

3. Пулемецька сільська рада

4. Ростанська сільська рада

5. Грабовська сільська рада

6. Пульмівська сільська рада

Любомльський район

1. Вишнівська сільська рада (у частині меж територій колишніх Римачівської, Штунської, Ладинської сільських рад, що входять до складу Вишнівської сільської ОТГ).

2

2. Рівненська сільська рада (у частині меж територій колишніх Забузької, Рівненської, Гущанської сільських рад, що входять до складу Рівненської сільської ОТГ).

Володимир-Волинський район

1. Устилузька міська рада (у частині меж територій колишніх Устилузької міської, Микитичівської, Стенжаричівської, Хотячівської, П'ятиднівської, Рогожанської, Лудинської сільських рад, що входять до складу Устилузької міської ОТГ).

Іваничівський район

1. Поромівська сільська рада (Поромівська сільська ОТГ).

2. Литовезька сільська рада (у частині меж територій колишньої Мовниківської сільської ради, що входить до складу Литовезької сільської ОТГ).

3. Морозовичівська сільська рада.

 

Заступник керівника апарату - начальник
організаційного управління апарату
обласної державної адміністрації

В. Кривенюк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали