РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.06.2018 р. N 392

Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 листопада 2017 року N 691

Відповідно до статті 2 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року N 877 "Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа" (Постанова N 877) (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 року N 300 (Постанова N 300)):

Внести до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 листопада 2017 року N 691 "Про утворення комісії з визначення напрямів та об'єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво / капітальний ремонт / реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво / придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації" такі зміни:

назву, пункти 1 та 2 розпорядження викласти в такій редакції:

"Про утворення комісії з визначення напрямів та об'єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа";

"1. Утворити комісію з визначення напрямів та об'єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа у складі згідно з додатком.";

"2. Затвердити Положення про комісію з визначення напрямів та об'єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа, що додається.";

викласти в новій редакції, що додається:

додаток до розпорядження;

Положення про комісію з визначення напрямів та об'єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво / капітальний ремонт / реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво / придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації.

 

Голова адміністрації

О. Муляренко

 

Додаток
до розпорядження Рівненської обласної державної адміністрації
27.11.2017 N 691
(у редакції розпорядження Рівненської обласної державної адміністрації
від 14.06.2018 N 392)

СКЛАД
комісії з визначення напрямів та об'єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа

Ундір
Віталій Олександрович

- заступник голови облдержадміністрації, голова комісії

Марчук
Віктор Кирилович

- начальник служби у справах дітей облдержадміністрації, заступник голови комісії

Халабова
Наталія Василівна

- головний спеціаліст служби у справах дітей облдержадміністрації, секретар комісії

Члени комісії:

Бучак
Ананій Олександрович

- директор Рівненського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Карачанський
Олександр Григорович

- заступник директора департаменту - начальник управління містобудування та архітектури департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації - головний архітектор області

Міщук
Світлана Олексіївна

- заступник директора департаменту - начальник бюджетного управління департаменту фінансів облдержадміністрації

Новосад
Інна Миколаївна

- голова Рівненської обласної спілки батьків-вихователів та опікунів по захисту прав та інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування "Промінь надії"
(за згодою)

Пшеюк
Володимир Леонідович

- директор департаменту житлово-комунального господарства, енергетики, та та енергоефективності облдержадміністрації

Таргонський
Григорій Миколайович

- начальник управління освіти і науки облдержадміністрації

Чеховська
Єлизавета Антонівна

- заступник начальника юридичного відділу апарату облдержадміністрації

Шамак
Олексій Олександрович

- в. о. директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

  

Керівник апарату адміністрації

О. Бірюков

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Рівненської обласної державної адміністрації державної адміністрації
27 листопада 2017 року N 692
(у редакції розпорядження Рівненської обласної державної адміністрації
від 14 червня 2018 року N 392)

ПОЛОЖЕННЯ
про комісію з визначення напрямів та об'єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа

1. Комісія з визначення напрямів та об'єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа (далі - Комісія) є консультативно-дорадчим органом Рівненської обласної державної адміністрації, який утворюється на період дії субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Рішення Комісії мають рекомендаційний характер.

2. У своїй діяльності Комісія керується Конституцією України, законами України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", "Про охорону дитинства", "Про житловий фонд соціального призначення", постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року N 877 "Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа" (Постанова N 877) (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 року N 300 (Постанова N 300)) та цим Положенням.

3. До складу Комісії входять представники структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, фінансів, освіти, житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації, юридичного відділу апарату обласної державної адміністрації, Рівненського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, громадськості.

4. Комісія для виконання покладених на неї завдань має право отримувати в установленому порядку від структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій необхідну інформацію з питань, що належать до її компетенції.

5. Формою роботи Комісії є засідання, що скликаються головою Комісії, який веде засідання. У разі відсутності голови Комісії його обов'язки виконує заступник голови Комісії.

6. Засідання Комісії є правомочним, якщо на ньому присутні не менше половини загальної кількості членів Комісії. Рішення приймаються більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

7. Рішення Комісії оформлюється протоколом, який підписується головуючим на засіданні.

8. На засідання Комісії можуть запрошуватися керівники районних державних адміністрацій, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їхніх структурних підрозділів.

9. Комісія протягом п'яти днів розглядає подані у відповідності із вимогами Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року N 877 (Постанова N 877) (із змінами), пропозиції райдержадміністрацій, виконавчих органів міських (міст обласного значення) рад та сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад, що створюються згідно із законом і перспективним планом формування територій громад, щодо обсягів субвенції за напрямами.

10. За результатами розгляду пропозицій і документів Комісія приймає рішення стосовно рекомендацій щодо розподілу коштів субвенції за напрямами та між бюджетами і подає його обласній державній адміністрації.

11. Підготовку матеріалів для розгляду на засіданні Комісії, його організаційне забезпечення здійснює служба у справах дітей Рівненської обласної державної адміністрації.

 

Керівник апарату адміністрації

О. Бірюков
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали