Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20.05.2016 N 278

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.05.2019 р. N 291

Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20.05.2016 N 278

Відповідно до статей 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей", постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 N 734 "Про затвердження Порядку направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету" (зі змінами), з метою належного рівня організації оздоровлення та відпочинку зобов'язую:

1. Внести зміни та доповнення до Порядку підбору та направлення дітей Чернігівської області до закладів оздоровлення та відпочинку, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 20.05.2016 N 278 "Про порядок підбору та направлення дітей Чернігівської області до закладів оздоровлення та відпочинку" (Розпорядження N 278) (зі змінами) (далі - Порядок):

1.1. У тексті розпорядження слова "діти-інваліди" та "діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції" в усіх відмінках замінити відповідно словами "діти з інвалідністю" та "діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях" у відповідному відмінку.

1.2. Абзац 11 пункту 1 Порядку доповнити словами "у тому числі діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов'язків;".

1.3. В абзаці 14 пункту 1 Порядку слова "бездоглядні та безпритульні діти" замінити словами "діти, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи".

1.4. Підпункт 5.11 Порядку доповнити словами "у тому числі діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов'язків".

1.5. В абзаці 1 підпункту 5.14 Порядку слова "бездоглядних та безпритульних дітей" замінити словами "дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи".

1.6. В абзаці 2 підпункту 5.14 Порядку слова "лист-клопотання від служби у справах дітей, на профілактичному обліку якої перебуває дитина" замінити словами "копія посвідчення особи про належність до вищезазначеної категорії".

 

Голова

О. Мисник
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали