ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.06.2012 р. N 286

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 30.01.2012 N 22 "Про обласну комісію з розгляду питань стосовно списання державного майна, затвердження її складу та її Регламенту"

Керуючись ст. ст. 6, 19 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та у зв'язку з кадровими змінами внести зміни до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30.01.2012 N 22 "Про обласну комісію з розгляду питань стосовно списання державного майна, затвердження її складу та її Регламенту" (Розпорядження N 22):

1. Вивести зі складу обласної комісії з розгляду питань стосовно списання державного майна, який затверджений вищезазначеним розпорядженням, Губарєву Л. І. та ввести Грабок Тетяну Іванівну, головного спеціаліста відділу з питань управління державною власністю Головного управління економіки облдержадміністрації, секретарем комісії.

2. Викласти п. 5 Регламенту обласної комісії з розгляду питань стосовно списання державного майна, який затверджений цим розпорядженням, в такій редакції:

"Комісія проводить розгляд питань стосовно списання державного майна, яке знаходиться на балансах:

райдержадміністрацій, їх структурних підрозділів;

суб'єктів, що забезпечують ведення обліку державного майна, яке не увійшло до статутних фондів акціонерних товариств, створених під час корпоратизації.

Державне майно, що пропонується до розгляду Комісії, має належати до сфери управління облдержадміністрації".

 

Голова обласної
державної адміністрації

О. М. Пеклушенко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали