ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.06.2012 р. N 277

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 14.01.2010 N 1 "Про затвердження Положення про Запорізький обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді"

Керуючись ст. 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2004 N 1126 "Про заходи щодо вдосконалення соціальної роботи із сім'ями, дітьми та молоддю" (зі змінами та доповненнями), внести зміни до розпорядження голови облдержадміністрації від 14.01.2010 N 1 "Про затвердження Положення про Запорізький обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді" (зі змінами):

1. Викласти підпункти 2.1 та 2.2 цього розпорядження у такій редакції:

"2.1. внести відповідні зміни до положень про районні центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі - центри) та проінформувати про результати проведеної роботи обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді до 05.07.2012;

2.2. вжити необхідних заходів до подальшого розвитку мережі центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, зміцнення матеріально-технічної бази та укомплектування кадрами зазначених центрів.".

2. У тексті Положення про Запорізький обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі - Положення), затвердженим вищезазначеним розпорядженням слова "Мінсім'ямолодьспорт" та "Держсоцслужба України" в усіх відмінниках замінити словом "Мінсоцполітики".

3. Викласти пункт 2 Положення у наступній редакції:

"2. Центр у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами Мінсоцполітики, розпорядженнями голови обласної державної адміністрації, рішеннями обласної ради, наказами начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, а також цим Положенням.".

4. У підпункті 10.1 слова "Державної соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді" замінити на слова "Міністерству соціальної політики України".

5. Викласти пункт 12 Положення у наступній редакції:

"12. Директор Центру призначається на посаду і звільняється з посади головою обласної державної адміністрації, за погодженням з Міністерством соціальної політики України.".

6. У підпункті 12.1 слова "погодженим з Міністром України у справах сім'ї, молоді та спорту і Держсоцслужбою України" виключити.

7. Викласти пункти 15 і 16 Положення у наступній редакції:

"15. Умови оплати праці працівників Центру затверджуються Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном.

16. Штатна чисельність працівників Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та типова структура затверджуються Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном.".

 

Голова обласної
державної адміністрації

О. М. Пеклушенко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали