ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.06.2012 р. N Р-434/0/3-12

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 11 червня 2004 року N 245-р-04

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", постановою Кабінету Міністрів України від 3 березня 2004 року N 226 "Про затвердження Положення про апеляційну регуляторну комісію" та у зв'язку з кадровими змінами:

1. Внести до розпорядження голови облдержадміністрації від 11 червня 2004 року N 245-р-04 "Про затвердження складу апеляційної регуляторної комісії" (зі змінами) зміни в частині затвердження апеляційної регуляторної комісії у новому складі:

МУКСІМОВ
Андрій Олександрович

заступник голови облдержадміністрації, голова комісії

ЛІТВІНОВ
Олексій Володимирович

голова громадської організації "Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики", заступник голови комісії (за згодою)

КОТОВА
Світлана Анатоліївна

завідувач сектору з питань регуляторної політики управління розвитку споживчого ринку та підприємництва облдержадміністрації, секретар комісії

БОДАКВА
Андрій Григорович

голова громадської організації "Спілка громадських об'єднань "Координаційно-експертний центр Дніпропетровської області", м. Дніпродзержинськ (за згодою)

НІКОЛЕНКО
Яна Володимирівна

начальник відділу реєстрації нормативно-правових актів, друкованих засобів масової інформації та легалізації об'єднань громадян Головного управління юстиції у Дніпропетровській області (за згодою)


2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 6 грудня 2011 року N Р-871/0/3-11 "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 11 червня 2004 року N 245-р-04".

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління розвитку споживчого ринку та підприємництва облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Муксімова А. О.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали