ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.10.2017 р. N 551

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 12.05.2017 N 212 "Про створення територіальної комісії Запорізької області з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах, затвердження її складу та Положення про неї" (зі змінами)

Керуючись п. 9 ч. 1 ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", у зв'язку із кадровими змінами, внести зміни до розпорядження голови облдержадміністрації від 12.05.2017 N 212 "Про створення територіальної комісії Запорізької області з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах, затвердження її складу та Положення про неї" (Розпорядження N 212) (зі змінами):

1. Вивести зі складу територіальної комісії Запорізької області з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах Литвиненка Віталія Анатолійовича - заступника директора департаменту - начальника управління експлуатації житлового фонду та систем життєзабезпечення Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, заступника голови комісії.

2. Ввести до складу територіальної комісії Запорізької області з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах:

Баранову Олену Русланівну, директора Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, заступником голови комісії;

Литвиненка Віталія Анатолійовича, заступника директора департаменту - начальника управління експлуатації житлового фонду та систем життєзабезпечення Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, членом комісії.

 

Голова обласної
державної адміністрації

К. І. Бриль
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали