Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 21 травня 2016 року N 197-р "Про перейменування об'єктів топоніміки та демонтаж пам'ятників та пам'ятних знаків"

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.12.2017 р. N 542-р

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 21 травня 2016 року N 197-р "Про перейменування об'єктів топоніміки та демонтаж пам'ятників та пам'ятних знаків"

Відповідно до статей 2, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою виправлення технічної помилки:

1. Внести зміни до пункту 8 Переліку вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів населених пунктів Миколаївської області, які перейменовуються, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 21 травня 2016 року N 197-р "Про перейменування об'єктів топоніміки та демонтаж пам'ятників та пам'ятних знаків" (Розпорядження N 197-р), замінивши слова "Вулиця Жукова" словами "Вулиця Маршала Жукова".

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник
голови облдержадміністрації,
виконувач функцій і повноважень
голови облдержадміністрації

В. В. Бонь
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали