ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.04.2018 р. N Р-196/0/3-18

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 03 липня 2015 року N Р-317/0/3-15

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", у зв'язку з кадровими змінами:

1. Внести зміни до розпорядження голови облдержадміністрації від 03 липня 2015 року N Р-317/0/3-15 "Про створення комісії з обстеження доріг та дорожніх об'єктів на автобусних маршрутах загального користування, які пропонуються для відкриття" (Розпорядження N Р-317/0/3-15), виклавши додаток (склад комісії з обстеження доріг та дорожніх об'єктів на автобусних маршрутах загального користування, які пропонуються для відкриття) у новій редакції, що додається.

2. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Пруцакова В. В.

 

Голова облдержадміністрації

В. М. Резніченко

 

Додаток
до розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
03.07.2015 N Р-317/0/3-15
(у редакції розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
від 10.04.2018 N Р-196/0/3-18)

СКЛАД
комісії з обстеження доріг та дорожніх об'єктів на автобусних маршрутах загального користування, які пропонуються для відкриття

ПРУЦАКОВ
Володимир Володимирович

заступник голови облдержадміністрації, голова комісії

ВЕРХОТУРЦЕВ
Володимир Володимирович

заступник директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, заступник голови комісії

КАЗМІРЧУК
Андрій Алікович

провідний інспектор відділу транспорту управління житлово-комунального господарства та інфраструктури департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, секретар комісії

ВАСИЛЬКОВСЬКИЙ
Олег Григорович

старший державний інспектор відділу державного контролю та нагляду за безпекою на наземному транспорті Управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області (за згодою)

ГРИЩЕНКО
Олексій Геннадійович

головний спеціаліст відділу нормативно-правової роботи юридичного управління облдержадміністрації

МАТЕЙКО
Ірина Анатоліївна

начальник відділу з ремонтів та експлуатаційного утримання автомобільних доріг Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області (за згодою)

ТУЛЕНКО
Юрій Іванович

інспектор відділу безпеки дорожнього руху Департаменту патрульної поліції Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області, підполковник поліції (за згодою)

ШВЕЦЬ
Тимур Миколайович

голова правління громадської організації "Безпека транспортних систем" (за згодою)

ЯРУСЬКИЙ
Михайло Юхимович

головний спеціаліст відділу організації пасажирських перевезень державного підприємства "Інвестиційно-інноваційний центр" (за згодою).

 

Директор департаменту
житлово-комунального господарства
та будівництва облдержадміністрації

А. В. Коломоєць
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали