ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.10.2011 р. N Р-753/0/3-11

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 6 травня 2006 року N 169-р-06

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", враховуючи лист Глави Адміністрації Президента України від 9 липня 2010 року N 02-01/1448, у зв'язку з кадровими змінами:

1. Внести до розпорядження голови облдержадміністрації від 6 травня 2006 року N 169-р-06 "Про створення робочої групи з опрацювання та комплексного вирішення питань реалізації державної політики у сфері раціонального використання та охорони земель" такі зміни:

1.1. Пункт 8 розпорядження викласти у новій редакції:

"8. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на Головне управління будівництва та архітектури облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Темника Г. П."

1.2. Склад робочої групи з опрацювання та комплексного вирішення питань реалізації державної політики у сфері раціонального використання та охорони земель у Дніпропетровській області викласти у новій редакції, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 30 травня 2011 року N Р-360/0/3-11 "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 6 травня 2006 року N 169-р-06".

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на Головне управління будівництва та архітектури облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Темника Г. П.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 

Додаток
до розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
06.05.2006 N 169-р-06
(у редакції розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
від 24.10.2011 N Р-753/0/3-11)

СКЛАД
робочої групи з опрацювання та комплексного вирішення питань реалізації державної політики у сфері раціонального використання та охорони земель у Дніпропетровській області

ТЕМНИК
Геннадій Павлович

заступник голови облдержадміністрації, керівник робочої групи

ПАВЛЮК
Тетяна Юріївна

виконуюча обов'язки начальника Головного управління будівництва та архітектури облдержадміністрації, заступник керівника робочої групи

ІГНАТЕНКО
Ігор Дмитрович

головний спеціаліст відділу містобудівного нагляду та контролю управління містобудування та архітектури Головного управління будівництва та архітектури облдержадміністрації, секретар робочої групи

ВАСЮЧЕНКО
Юрій Григорович

перший заступник начальника регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області (за згодою)

ГОЛУБЧИК
Лідія Василівна

директор Дніпропетровського обласного центру з охорони історико-культурних цінностей (за згодою)

ІВАХНО
Анатолій Юрійович

заступник начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Дніпропетровській області (за згодою)

КАПШУК
Валерій Григорович

головний державний санітарний лікар Дніпропетровської області (за згодою)

КЛЕШНЯ
Василь Федотович

начальник Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства (за згодою)

КОВАЛЬ
Ярослав Олександрович

заступник начальника відділу інспектування в агропромисловому комплексі та сфері використання природних ресурсів Контрольно-ревізійного управління в Дніпропетровській області (за згодою)

МЕЛЬНИКОВ
Сергій Олександрович

заступник начальника управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи облдержадміністрації

САДИКА
Наталія Іванівна

начальник відділу адміністрування платежів за землекористування та місцевих податків і зборів управління оподаткування юридичних осіб Державної податкової адміністрації у Дніпропетровській області (за згодою)

СЕЛІВАНОВА
Людмила Євгенівна

начальник юридичного управління облдержадміністрації

СОЛОДОВНИК
Олег Іванович

начальник Управління державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держкомзему у Дніпропетровській області (за згодою)

ТРОЦЕНКО
Віктор Олексійович

перший заступник начальника Головного управління МВС України в Дніпропетровській області (за згодою)

ЧАЙКА
Олександр Георгійович

начальник управління організації землевпорядних, землеоціночних робіт, топографо-геодезичних та картографічних робіт Дніпропетровської регіональної філії ДП "Центр державного земельного кадастру" (за згодою)

ЧЕХУН
Ольга Василівна

заступник начальника Дніпропетровського обласного виробничого управління водного господарства (за згодою)

УДОВИЦЬКИЙ
Вадим Олексійович

виконуючий обов'язки начальника Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Н. Л. Подоплєлова

Виконуюча обов'язки
начальника Головного
управління будівництва та
архітектури облдержадміністрації

Т. Ю. Павлюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали