ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.05.2011 р. N 291

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 22.04.2011 N 222

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.06.2010 N 527 "Про створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості населення вугледобувних регіонів" (із змінами), на виконання постанови Правління фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 19.05.2011 N 261, керуючись статтею 24 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

Внести зміни до розпорядження голови облдержадміністрації від 22.04.2011 N 222 "Про Програму створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості населення Донецької області у 2011 році", затвердивши Програму створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості населення Донецької області у 2011 році в новій редакції (додається).

 

Голова облдержадміністрації

А. М. Близнюк

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Донецької обласної державної адміністрації
22.04.2011 N 222
(в редакції розпорядження Донецької обласної державної адміністрації
від 23.05.2011 N 291)

ПРОГРАМА
створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості населення Донецької області у 2011 році

Програма створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості населення Донецької області у 2011 році (далі - Програма) розроблена відповідно до статті 28 Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30.06.2010 N 527 "Про створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості населення вугледобувних регіонів" (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 17.03.2011 N 264 (Постанова N 264)).

Програма ґрунтується на показниках програми соціально-економічного розвитку Донецької області, прогнозних показниках щодо попиту та пропозицій на регіональному ринку праці.

Програма спрямована на сприяння соціально-економічному розвитку Донецької області, підвищенню життєвого рівня, трудової зайнятості.

1. Стан ринку праці в Донецькій області

Поліпшення стану ринку праці регіону в умовах подолання наслідків світової фінансової кризи в економіці області обумовило зміни основних параметрів ринку праці та визначило необхідність системної роботи щодо розширення сфери застосування праці та задоволення поточної та перспективної потреби роботодавців у кадрах.

За 2010 рік в цілому по області було вивільнено 8,1 тис. осіб. У порівнянні з 2009 роком (21,3 тис. осіб) кількість вивільнених зменшилась більше ніж у 2,5 рази і, навіть, склала менші обсяги, ніж у 2008 році (10 тис. осіб).

Однак, окремі тенденції 2009 року спостерігались і протягом 2010 року. У структурі вивільнених осіб, як і в 2009 році, питома вага вивільнених з підприємств переробної промисловості - 34,3 відс. від загального обсягу вивільнених, добувної промисловості - 11,3 відс. та будівництва - 7,2 відс. Але, у порівнянні з 2009 роком збільшилась кількість вивільнених осіб по інших видах економічної діяльності, а саме у сферах: транспорту та зв'язку (7 відс.), фінансової діяльності (6,7 відс.), операцій з нерухомим майном (6,0 відс.), торгівлі (5,4 відс.), державного управління (4,5 відс.), сільського та лісового господарства (4,2 відс.), у сфері виробництва та розподілення електроенергії, газу та води (3,9 відс.), освіти (3,8 відс.), охорони здоров'я та надання соціальної допомоги (3,5 відс.), рибальства й рибництва (0,9 відс.).

Виконання Програми зайнятості населення в частині створення нових робочих місць у 2010 році в цілому по області склало 139,1 відс. При плановому завданні - 56,5 тис. нових робочих місць, фактично було створено 78,6 тис., в тому числі для працівників у юридичних осіб - 27,6 тис., або 35,1 відс. від загальної кількості створених нових робочих місць; для найманих працівників у фізичних осіб-підприємців - 30,7 тис., або 39,0 відс.; зареєстровано нових суб'єктів підприємницької діяльності - 20,3 тис., або 25,9 відс. У 2010 році створено на 2,7 тис. робочих місць більше, ніж у 2009 році (75,9 тис.).

Враховуючи обсяги ліквідації робочих місць у 2010 році (55,3 тис.), абсолютне значення приросту кількості нових робочих місць по області склало 23,3 тис.

До служби зайнятості протягом 2010 року звернулось 94 тис. осіб, що на 15,7 тис. осіб менше, ніж у 2009 році. Зменшення звернень незайнятих громадян спостерігалось у більшості міст та районів області.

Однак, при цьому, у ряді адміністративних одиниць області відмічено зростання кількості звернень незайнятих громадян: у містах Авдіївка (на 6,0 відс.), Докучаєвськ (на 5,9 відс.), Новоазовському (на 37,3 відс.), Першотравневому (на 33,5 відс.), Володарському (на 21,4 відс.), Тельманівському (на 6,1 відс.), Мар'їнському (на 3,6 відс.) районах.

Одним з найбільш негативних наслідків економічної кризи є суттєве зменшення попиту на ринку праці, тобто відсутність вакансій для подальшого працевлаштування.

Кількість вакансій зменшилася з 3,3 тис. станом на 01.01.2010 до 2,9 тис. станом на 01.01.2011, чим обумовлено значне середнє розрахункове навантаження безробітних на 1 вакансію - 11 осіб. Найбільше навантаження на одне вільне робоче місце спостерігалось у містах Дружківка (297 осіб), Вугледар (68), Артемівськ (62) та у Тельманівському (98), Новоазовському (70), Володарському (68) районах.

В зазначених умовах питання щодо розширення сфери застосування праці, в першу чергу за рахунок створення робочих місць, є особливо актуальним та визначальним для регіону.

2. Інформація про створення нових робочих місць

Програмою передбачається створення до кінця 2011 року 1035 нових робочих місць за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі - Фонд) для працевлаштування населення Донецької області.

З 68 бізнес-планів до Програми включено 17, мета реалізації яких відповідає пріоритетам розвитку економіки, визначеним у програмі соціально-економічного розвитку Донецької області, та завданням програми зайнятості населення Донецької області з ефективного використання трудових ресурсів області.

Реалізація Програми надасть можливість підтримати проекти, які позитивно впливатимуть на:

– впровадження ресурсо-, енергозберігаючих технологій (ТОВ "АПК-Зерноресурс", ТОВ "Стройинвест Донбасс", та ін.);

– нарощування інноваційного потенціалу (ТОВ "Водно-спортивний центр "Навігатор", ТОВ НВК "Інтехсервіс", ТОВ "Бетон Нова Інтернешнл", та ін.);

– стимулювання розвитку промисловості, сільського господарства та інфраструктури області (ПП "Донспецстрой", ЗАТ "Макіївкокс", ТОВ "Донбассугольстрой", ТОВ "Мир", ТОВ "Ясинуватський агросервіс", ТОВ "Екоснек" та ін.).

За видами економічної діяльності створення нових робочих місць розподіляється наступним чином:

Назва підприємства, місто (район), де створюються робочі місця

Стисла характеристика проекту

Створення нових робочих місць за рахунок коштів Фонду

СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

ТОВ "Маріоніка"
(Артемівський район)

організація замкненого циклу виробництва продуктів борошномельно-круп'яної промисловості від вирощування сировини до реалізації готової продукції

98

ТОВ "АПК-Зерноресурс"
(м. Зугрес)

реконструкція тепличного комплексу з розширенням виробничих потужностей

46

ТОВ "Старобешівський геоінжиніринг" (Новоазовський район, Ясинуватський район)

організація підприємства з переробки насіння та виробництва соняшникової олії в двох районах Донецької області

101

ТОВ "Компанія-РДС"
(Волноваський район)

організація риболовецького комплексу

20

ТОВ "Мир"
(Ясинуватський район)

сільськогосподарський комплекс по вирощуванню та зберіганню плодово-овочевої продукції

96

ТОВ "Ясинуватський агросервіс"
(Ясинуватський район)

будівництво оптового ринку сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів

126

ТОВ "Екоснек"
(Волноваський район)

організація виробництва та розфасовки круп

45

ЗАТ "Новоазовська птахофабрика"
(Новоазовський район)

збільшення потужностей підприємства-переоснащення корпусу по вирощуванню молодняка

10

ПП "Мастер"
(м. Макіївка)

розширення тепличного комбінату

35

ПРОМИСЛОВІСТЬ

ТОВ Водно-спортивний центр "Навігатор"
(м. Маріуполь)

організація виробництва великогабаритних виробів зі склопластику на основі епоксидних і ненасичених поліефірних смол

39

ТОВ НВК "Інтехсервіс"
(м. Донецьк)

створення сучасного виробництва запасних частин бурових насосів підвищеної зносостійкості

27

ПП "Донспецстрой"
(м. Донецьк)

створення виробництва електродів та арматури

46

ЗАТ "Макіївкокс"
(м. Макіївка)

будівництво цеху очищення коксового газу від сірководню

46

Дочірнє підприємство "Дюфор"
(м. Донецьк)

створення та експлуатація технічної бази для виконання комплексних вантажно-транспортних робіт

52

ТОВ "Бетон Нова Інтернешнл"
(смт Миронівський, м. Дебальцеве)

організація виробництва залізобетонних центрифугованих стояків у смт. Миронівський

81

ТОВ "Стройинвест Донбасс"
(м. Єнакієве)

організація багатопрофільного промислового комплексу по виробництву швидкомонтованих будівель з індивідуальним опаленням

125

ТОВ "Донбассугольстрой"
(с. Хрестище, Слов'янський район)

розробка кар'єра мармуризованого вапняку Хрестишинського родовища

42

Таким чином, домінуючими складовими Програми є проекти, які сприяють розвитку переробної промисловості та агропромислового комплексу, тобто тих, які спрямовані на вирішення найбільш гострих соціальних проблем регіону та пріоритетних потреб територіальних громад при одночасному забезпеченні зайнятості населення області, в тому числі у сільській місцевості.

Реалізація програми сприятиме ефективності розвитку економічного потенціалу Донецької області.

Дані про кількість нових робочих місць, що передбачається створити, терміни їх створення з поквартальною розбивкою у розрізі підприємств, наведені у додатку.

 

Заступник голови -
керівник апарату
облдержадміністрації

 
 
Б. І. Адамов

 

ПОГОДЖЕНО:
Постанова правління Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття
від __________ N ___

Додаток
до Програми створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості населення Донецької області у 2011 році

Показники Програми створення нових робочих місць у Донецькій області у 2011 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.06.2010 N 527 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 17.03.2011 N 264 (Постанова N 264))

N
п/п

Місто (район), де створюються нові робочі місця

Назва підприємств та галузь, в якій створюються нові робочі місця

Сума коштів на створення робочих місць

Норматив вартості створення одного робочого місця

Професії (спеціальності), за якими створюються нові робочі місця

Кількість нових робочих місць,

I квартал

II квартал

III квартал

IV квартал

(тис. грн.)

(тис. грн.)

одиниць

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

 

Всього

 

172160,0

 

 

1035

 

131

286

618

Сільске господарство

1.

Ясинуватський район

ТОВ "ЯСИНУВАТСЬКИЙ АГРОСЕРВІС" (будівництво оптового ринку сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів)

24000,0

190,5

Начальник відділу технагляду та ДО

1

 

 

1

 

Інженер з охорони праці

1

 

1

 

 

Юрисконсульт

1

 

 

1

 

Бухгалтер

1

 

1

 

 

Начальник відділу ІТ

1

 

1

 

 

Адміністратор системи

1

 

1

 

 

Заступник керівника БЗ

1

 

1

 

 

Фахівець БЗ

4

 

3

1

 

Комірник БЗ

3

 

 

3

 

Фахівець бюро дистанційних продаж

1

 

1

 

 

Продавець продовольчих товарів

2

 

 

2

 

Вантажник

2

 

 

2

 

Старший керівник МТА

1

 

1

 

 

Маркетолог

1

 

 

1

 

Старший касир СВВ

1

 

1

 

 

Касир СВВ

14

 

14

 

 

Менеджер (управитель) з адмін. діяльності МТА

3

 

3

 

 

Менеджер з адміністративної діяльності

1

 

1

 

 

Технік-електрик

1

 

1

 

 

Старший технік-електрик

1

 

 

1

 

Теплотехнік

1

 

1

 

 

Старший механік дизельних та холодильних установок

1

 

1

 

 

Механік дизельних та холодильних установок

1

 

 

 

1

Слюсар-ремонтник

2

 

1

 

1

Ремонтник технологічного оснащення

1

 

1

 

 

Слюсар-сантехнік

2

 

 

1

1

Завідувач господарством

1

 

1

 

 

Механік (автотранспорт та обладнання)

1

 

 

1

 

Підсобний робітник

4

 

 

4

 

Прибиральник службових приміщень

24

 

 

24

 

Начальник відділу охорони та транспортної логістики

1

 

1

 

 

Старший охоронник

4

 

4

 

 

Охоронник

37

 

2

35

 

Старший черговий пульту (пункт централ. спостереження)

1

 

 

1

 

Оператор відеозапису

3

 

 

 

3

 

 

 

24000,0

190,5

Разом

126

 

42

78

6

2.

Новоазовський район

ЗАТ "НОВОАЗОВСЬКА ПТАХОФАБРИКА" (збільшення потужностей підприємства-переоснащення корпусу по вирощуванню молодняка)

1823,8

182,4

Бригадир на дільницях основного виробництва (інші виробництва)

2

 

 

 

2

Зоотехнік

1

 

 

1

 

Птахівник

7

 

 

 

7

 

 

 

1823,8

182,4

Разом

10

 

 

1

9

3.

Волноваський район

ТОВ "КОМПАНІЯ-РДС" (організація риболовецького комплексу)

3530,0

176,5

Завідуючий господарством

1

 

1

 

 

Бухгалтер

1

 

1

 

 

Лікар ветеринарної медицини

1

 

 

 

1

Технолог по рибальству

1

 

 

 

1

Технік-рибовод

1

 

 

 

1

Майстер по здобичі риби

1

 

 

 

1

Інструктор зі спортивного рибальства

1

 

 

 

1

Охоронець

4

 

4

 

 

Рибовод (кваліфікований працівник)

4

 

 

 

4

Водій автотранспортних засобів

1

 

 

 

1

Підсобний робітник

2

 

 

2

 

Прибиральник територій

2

 

 

2

 

 

 

 

3530,0

176,5

Разом

20

 

6

4

10

4.

Новоазовський район Ясинуватський район

ТОВ "СТАРОБЕШІВСЬКИЙ ГЕОІНЖИНІРИНГ" (організація підприємства з переробки насіння та виробництва соняшникової олії в двох районах Донецької області)

19000,0

188,1

Бухгалтер

1

 

1

 

 

Менеджер по постачаннях

1

 

 

 

1

Менеджер по збуту

1

 

 

 

1

Директор по виробництву

1

 

1

 

 

Головний інженер

2

 

 

1

1

Зав. лабораторії

2

 

 

 

2

Енергетик

2

 

 

 

2

Інженер з охорони праці

1

 

 

 

1

Майстер зміни

4

 

 

 

4

Охоронець

12

 

2

2

8

Вагар

4

 

 

 

4

Машиніст рушильних установок (обробка зернових)

8

 

 

 

8

Обсмажувальник харчових продуктів

8

 

 

 

8

Пресувальник-віджимник харчової продукції

8

 

 

 

8

Апаратник сушарних установок

4

 

 

 

4

Підсобний робітник

4

 

1

1

2

Машиніст зернових навантажувально-розвантажувальних машин

4

 

 

 

4

Комірник

4

 

 

 

4

Технік-електрик

4

 

 

 

4

Слюсар-ремонтник

6

 

 

2

4

Зварювальник

2

 

 

 

2

Столяр

2

 

 

 

2

Старший технік-лаборант (хімічні і фізичні дослідження)

4

 

 

2

2

Технік-лаборант (хімічні і фізичні дослідження)

4

 

 

2

2

Пробовідбірник

4

 

 

 

4

Тракторист

2

 

 

 

2

Водій автотранспортних засобів

2

 

 

 

2

 

 

 

19000,0

188,1

Разом

101

 

5

10

86

5.

Артемівський район

ТОВ "МАРІОНІКА" (організація замкненого циклу виробництва продуктів борошномельно-круп'яної промисловості від вирощування сировини до реалізації готової продукції)

18801,0

191,0

Директор по виробництву

1

 

1

 

 

Інженер-технолог

1

 

1

 

 

Начальник цеху

1

 

1

 

 

Бухгалтер

1

 

1

 

 

Інженер по охороні праці

1

 

 

1

 

Юристконсульт

1

 

1

 

 

Кочегар технологічних печей

2

 

 

 

2

Зварювач

2

 

 

 

2

Головний агроном

1

 

 

1

 

Бригадир на дільницях основного виробництва

1

 

 

 

1

Начальник відділу збуду

1

 

 

 

1

Менеджер по збуту

1

 

 

 

1

Начальник постачання

1

 

 

1

 

Водій автотранспортних засобів

6

 

 

2

4

Слюсар-ремонтник с/г машин та обладнання

4

 

 

 

4

Електрик цеху

4

 

 

 

4

Підсобний робітник

3

 

 

 

3

Завідувач лабораторією

1

 

 

1

 

Лаборант

2

 

 

 

2

Технік-технолог (по переробці і зберіганню зерна)

2

 

 

2

 

Завідувач сховищем

1

 

 

1

 

Комірник

2

 

 

1

1

Начальник охорони

1

 

1

 

 

Охоронець

8

 

8

 

 

Оператор машини по відділенню зародків

8

 

 

 

8

Оператор лінії по виробництву борошна і гранул

8

 

 

 

8

Вагар

2

 

 

 

2

Укладальник-пакувальник

4

 

 

 

4

Вантажник

10

 

 

6

4

Технік-електрик

1

 

 

1

 

Водій погрузчика

2

 

 

 

2

Слюсар-ремонтник (виробництва)

6

 

 

 

6

Кухар

1

 

 

 

1

Тракторист-машиніст

7

 

 

7

 

 

 

 

18801,0

191,0

Разом

98

 

14

24

60

6.

Волноваський район

ТОВ "ЕКОСНЕК" (організація виробництва та розфасовки круп)

5935,7

131,9

Головний інженер

1

 

 

 

1

Технолог

1

 

 

 

1

Оператор автоматичних та напівавтоматичних ліній, станків, установок

10

 

 

 

10

Менеджер по закупівлі

1

 

 

 

1

Менеджер по збуту

1

 

 

 

1

Вантажник

8

 

 

 

8

Оператор лінії по виробництву харчових продуктів

20

 

 

 

20

Водій автомобільного транспорту

3

 

 

 

3

 

 

 

5935,7

131,9

Разом

45

 

 

 

45

7.

Ясинуватський район

ТОВ "МИР" (сільськогосподарський комплекс по вирощуванню та зберіганню плодово-овочевої продукції)

19000,0

197,9

Юрист

2

 

 

 

2

Бухгалтер з ТМЦ

1

 

 

 

1

Інспектор з кадрів

1

 

 

 

1

Начальник планово-економічного відділу

1

 

 

 

1

Менеджер з поставок

1

 

 

 

1

Менеджер з логістики

1

 

 

 

1

Менеджер ЗЕД

1

 

 

 

1

Маркетолог

1

 

 

 

1

Інженер з охорони праці

1

 

 

 

1

Інспектор з контролю якості

2

 

 

 

2

Системний адміністратор

2

 

 

 

2

Агроном

1

 

 

 

1

Агроном із захисту рослин

1

 

 

 

1

Інженер

1

 

 

 

1

Майстер тепличного виробництва

50

 

 

 

50

Механізатор

10

 

 

 

10

Пасічник

1

 

 

 

1

Оператор котельні

3

 

 

 

3

Оператор КВП

2

 

 

 

2

Майстер холодильного устаткування

1

 

 

 

1

Медичний працівник

2

 

 

 

2

Різноробочий

2

 

 

 

2

Сторож-охоронець

7

 

 

 

7

Прибиральник

1

 

 

 

1

 

 

 

19000,0

197,9

Разом

96

 

 

 

96

8.

м. Зугрес

ТОВ "АПК-ЗЕРНОРЕСУРС" (реконструкція тепличного комплексу з розширенням виробничих потужностей)

9108,0

198,0

Головний агроном

1

 

1

 

 

Бухгалтер

2

 

1

1

 

Лаборант

1

 

 

1

 

Комірник

1

 

 

 

1

Городник

28

 

 

20

8

Городник (бригадир)

1

 

 

1

 

Оператор розчинного вузла

1

 

 

1

 

Вантажник

1

 

 

1

 

Водій навантажувача

1

 

 

1

 

Оператор КС (кліматичної системи)

1

 

 

1

 

Слюсар-сантехнік (черговий)

1

 

1

 

 

Слюсар КВП то А (черговий)

1

 

1

 

 

Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування

1

 

1

 

 

Охоронець

4

 

 

4

 

Прибиральниця приміщень

1

 

 

1

 

 

 

 

9108,0

198,0

Разом

46

 

5

32

9

9.

м. Макіївка

ПП "МАСТЕР" (розширення тепличного комбінату)

5000,0

142,9

Слюсар

1

 

 

 

1

Водій вантажівки

1

 

 

 

1

Овочівник

33

 

 

 

33

 

 

 

5000,0

142,9

Разом

35

 

 

 

35

 

РАЗОМ

ПО ГАЛУЗІ:

106198,5

 

 

577

 

72

149

356

Промисловість

10.

м. Маріуполь

ТОВ ВОДНО-СПОРТИВНИЙ ЦЕНТР "НАВІГАТОР" (організація виробництва великогабаритних виробів зі склопластику на основі епоксидних і ненасичених поліефірних смол)

9980,0

255,9

Головний енергетик

1

 

1

 

 

Майстер виробництва

1

 

 

1

 

Завідувач складу (матеріалів)

1

 

 

1

 

Завідувач складу (інструментальної служби)

1

 

 

1

 

Формувальник склопластикових виробів

6

 

 

6

 

Складальник виробів

9

 

 

7

2

Швачка

2

 

 

1

1

Заготівник (лісозаготівельні роботи)

1

 

 

1

 

Заготівник бакелітової, вулканітової маси

1

 

 

1

 

Слюсар-інструментальник

1

 

 

1

 

Слюсар із складання металевих конструкцій

5

 

 

3

2

Слюсар-сантехнік

1

 

 

1

 

Електрик

1

 

 

1

 

Слюсар-монтажник судновий

2

 

 

1

1

Слюсар-електрик з обслуговування та ремонту електроустаткування

1

 

 

1

 

Інженер з комп'ютерних систем

1

 

 

1

 

Завідувач господарства

1

 

 

1

 

Сторож

3

 

 

2

1

 

 

 

9980,0

255,9

Разом

39

 

1

31

7

11.

м. Донецьк

ТОВ НВК "ІНТЕХСЕРВІС" (створення сучасного виробництва запасних частин бурових насосів підвищеної зносостійкості)

1730,7

64,1

Токар

8

 

 

 

8

Фрезерувальник

2

 

 

 

2

Шліфувальник

6

 

 

 

6

Терміст

4

 

 

 

4

Електромонтажник

1

 

 

 

1

Слюсар по ремонту обладнання

1

 

 

 

1

Інженер технолог

1

 

 

 

1

Майстер

1

 

 

 

1

Контролер ВТК

1

 

 

 

1

Оператор терміст

1

 

 

 

1

Фахівець з врахування матеріалів

1

 

 

 

1

 

 

 

1730,7

64,1

Разом

27

 

 

 

27

12.

м. Донецьк

ПП "ДОНСПЕЦСТРОЙ" (створення виробництва електродів та арматури)

4180,0

90,9

Технолог

1

 

 

 

1

Заступник головного бухгалтера

1

 

 

 

1

Економіст

1

 

 

 

1

Інженер по збуту

2

 

 

 

2

Механік

1

 

 

 

1

Енергетик

1

 

 

 

1

Завідувач складом

1

 

 

 

1

Майстер

3

 

 

 

3

Лаборант

1

 

 

 

1

Слюсар

2

 

 

 

2

Електрик

2

 

 

 

2

Комірник

2

 

 

 

2

Водій навантажувача

2

 

 

 

2

Мірошник

1

 

 

 

1

Оператор сита

1

 

 

 

1

Дозувальник

1

 

 

 

1

Скловар

1

 

 

 

1

Месільник

1

 

 

 

1

Брикетовник

1

 

 

 

1

Рубач дроту

2

 

 

 

2

Пресивник

2

 

 

 

2

Оператор печі

1

 

 

 

1

Пакувальник

2

 

 

 

2

Різноробочий

1

 

 

 

1

Вантажник

4

 

 

 

4

Вальцювальник

4

 

 

 

4

Оператор кліті

2

 

 

 

2

Зварювальник

2

 

 

 

2

 

 

 

4180,0

90,9

Разом

46

 

 

 

46

13.

м. Макіївка

ЗАТ "МАКІЇВКОКС" (будівництво цеху очищення коксового газу від сірководню)

10000,0

217,4

Апаратник виробництва контактної сірчаної кислоти 6 -го розряду

5

 

 

5

 

Апаратник виробництва контактної сірчаної кислоти 5-го розряду

5

 

 

5

 

Апаратник виробництва контактної сірчаної кислоти 4-го розряду

5

 

 

5

 

Апаратник знесолення води 4-го розряду

5

 

 

5

 

Машиніст насосних установок 5-го розряду

5

 

 

5

 

Слюсар-ремонтник 4-го розряду

5

 

 

 

5

Слюсар-ремонтник 5-го розряду

2

 

 

 

2

Слюсар-ремонтник 6-го розряду

1

 

 

 

1

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 4-го розряду

5

 

 

 

5

Електрогазозварник

1

 

 

 

1

Комірник

1

 

 

 

1

Прибиральник виробничих приміщень

1

 

 

 

1

Начальник зміни

5

 

 

5

 

 

 

 

10000,0

217,4

Разом

46

 

 

30

16

14.

м. Донецьк

ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ДЮФОР" (створення та експлуатація технічної бази для виконання комплексних вантажно-транспортних робіт)

9070,8

174,2

Водій автомобільного транспорту

12

 

2

4

6

Машиніст навантажувальної машини

3

 

 

1

2

Машиніст екскаватору

2

 

 

1

1

Машиніст автомобільного крану

3

 

2

 

1

Машиніст крану

5

 

 

 

5

Слюсар з ремонту автомобілів

3

 

 

 

3

Слюсар-ремонтник

2

 

 

1

1

Монтажник підіймально-транспортного устаткування

2

 

 

 

2

Токар

1

 

 

 

1

Комірник

1

 

 

 

1

Прибиральник службових приміщень

1

 

 

1

 

Начальник відділу транспорту

1

 

1

 

 

Головний механік

1

 

1

 

 

Механик

3

 

1

2

 

Майстер

2

 

 

1

1

Електрик дільниці

1

 

 

 

1

Електромеханик

1

 

 

 

1

Диспетчер

1

 

 

 

1

Сестра медична

1

 

1

 

 

Інженер по нормуванню праці

1

 

1

 

 

Обліковець

1

 

 

1

 

Інспектор по кадрам

1

 

 

1

 

Інспектор з охорони праці

1

 

 

1

 

Інженер з проектно-кошторисної роботи

1

 

 

1

 

Спеціаліст з логістики

1

 

 

1

 

 

 

 

9070,8

174,2

Разом

52

 

9

16

27

15.

м. Дебальцеве смт Миронівський

ТОВ "БЕТОН НОВА ІНТЕРНЕШНЛ" (організація виробництва залізобетонних центрифугованих стояків у смт. Міронівський)

8000,0

98,8

Директор

1

 

1

 

 

Головний бухгалтер

1

 

1

 

 

Начальник цеху

1

 

1

 

 

Слюсар - ремонтник

9

 

9

 

 

Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування

2

 

2

 

 

Газорізальник

1

 

1

 

 

Електрозварник ручного зварювання

4

 

4

 

 

Машиніст крана (кранівник)

1

 

1

 

 

Бухгалтер

1

 

 

 

1

Інженер з охорони праці

1

 

 

 

1

Начальник зміни

2

 

 

 

2

Електромеханік

1

 

 

 

1

Економіст

1

 

 

 

1

Обробник залізобетонних виробів

5

 

 

 

5

Такелажник

1

 

 

 

1

Лаборант (хімічні та фізичні дослідження)

4

 

 

 

4

Контролер бетонних та залізобетонних виробів і конструкцій

2

 

 

 

2

Комірник

1

 

 

 

1

Комірник СГП

1

 

 

 

1

Прийомоздавальник вантажу та багажу

2

 

 

 

2

Прибиральник виробничих приміщень

1

 

 

 

1

Формувальник з/б виробів та конструкцій

13

 

 

 

13

Електрозварник ручного зварювання

9

 

 

 

9

Зварник арматурних сіток та каркасів

1

 

 

 

1

Арматурник

1

 

 

 

1

Машиніст крана (кранівник)

8

 

 

 

8

Машиніст формувального агрегату

2

 

 

 

2

Стропальник

4

 

 

 

4

 

 

 

8000,0

98,8

Разом

81

 

20

 

61

16.

м. Єнакієве

ТОВ "СТРОЙИНВЕСТ ДОНБАСС" (організація багатопрофільного промислового комплексу по виробництву швидко монтованих будівель з індивідуальним опаленням)

19000,0

151,5

Директор з виробництва

1

 

1

 

 

Бухгалтер

1

 

 

 

1

Менеджер зі збуту

1

 

 

 

1

Менеджер з постачання

2

 

1

 

1

Охоронець

6

 

3

 

3

Начальник транспортного відділу

1

 

 

1

 

Водій автотранспортних засобів

6

 

1

2

3

Водій навантажувача

2

 

1

1

 

Головний інженер

1

 

1

 

 

Головний механік

1

 

 

1

 

Інженер з охорони праці

1

 

 

 

1

Начальник проектно-конструкторського відділу

1

 

 

 

1

Інженер-конструктор

2

 

 

1

1

Технік-конструктор

2

 

 

1

1

Технік-проектувальник

2

 

 

 

2

Інженер з проектно-кошторисної роботи

2

 

 

 

2

Завідувач складом готової продукції

1

 

 

 

1

Завідувач складом сировини

1

 

 

 

1

Вантажник

8

 

3

2

3

Прибиральник

4

 

 

1

3

Начальник цеху

5

 

 

1

4

Електрик цеху

2

 

1

1

 

Технік по експлуатації та ремонту устаткування

4

 

1

2

1

Комплектуючий панелей

8

 

2

2

4

Монтажник будівельний

8

 

2

2

4

Підсобний працівник

8

 

2

 

6

Сушильник

8

 

2

2

4

Коваль-штампувальник

4

 

 

1

3

Верстатник спеціальних металообробних верстатів

6

 

1

1

4

Зварювальник

4

 

2

2

 

Слюсар зі зборки металевих конструкцій

8

 

2

2

4

Монтажник устаткування котельних установок

8

 

2

2

4

Оператор котельні

2

 

 

1

1

Оператор потокової лінії поліетілирування

4

 

 

2

2

 

 

 

19000,0

151,5

Разом

125

 

28

31

66

17.

Слов'янський район с. Хрестище

ТОВ "ДОНБАССУГОЛЬСТРОЙ" (розробка кар'єра мармуризованого вапняку Хрестишинського родовища)

4000,0

96,2

Машиніст екскаватора

2

 

 

1

1

Машиніст бульдозера

2

 

 

1

1

Машиніст дробарки

4

 

 

3

1

Машиніст сортувалки

4

 

 

3

1

Машиніст розпушувача

2

 

 

1

1

Гірничий робітник

5

 

1

2

2

Водій самоскида

4

 

 

3

1

Слюсар по ремонту гірничого обладнання

4

 

 

3

1

Електрики

4

 

 

3

1

Сторож

6

 

 

5

1

Ваговий

1

 

 

 

1

Начальник кар'єру

1

 

 

1

 

Гірничий майстер

1

 

 

1

 

Маркшейдер

1

 

 

1

 

Геолог

1

 

 

1

 

 

 

 

4000,0

96,2

Разом

42

 

1

29

12

 

РАЗОМ

ПО ГАЛУЗІ:

65961,5

 

 

458

 

59

137

262

 

Додаток

Графік перерахування коштів на створення нових робочих місць

тис. грн.

N
з/п

Назва підприємств, на яких створюматимуться нові робочі місця

Всього

травень

червень

липень

серпень

 

 

172160,0

51646,0

40113,0

40113,0

40288,0

1

ТОВ "ЯСИНУВАТСЬКИЙ АГРОСЕРВІС"

24000,0

7200,0

5592,0

5592,0

5616,0

2

ЗАТ "НОВОАЗОВСЬКА ПТАХОФАБРИКА"

1823,8

547,0

425,0

425,0

426,8

3

ТОВ "КОМПАНІЯ-РДС"

3530,0

1059,0

823,0

823,0

825,0

4

ТОВ "СТАРОБЕШІВСЬКИЙ ГЕОІНЖИНІРИНГ"

19000,0

5700,0

4427,0

4427,0

4446,0

5

ТОВ "МАРІОНІКА"

18801,0

5640,0

4381,0

4381,0

4399,0

6

ТОВ "ЕКОСНЕК"

5935,7

1780,0

1383,0

1383,0

1389,7

7

ТОВ "МИР"

19000,0

5700,0

4427,0

4427,0

4446,0

8

ТОВ "АПК-ЗЕРНОРЕСУРС"

9108,0

2732,0

2122,0

2122,0

2132,0

9

ПП "МАСТЕР"

5000,0

1500,0

1165,0

1165,0

1170,0

10

ТОВ ВОДНО-СПОРТИВНИЙ ЦЕНТР "НАВІГАТОР"

9980,0

2994,0

2325,0

2325,0

2336,0

11

ТОВ НВК "ІНТЕХСЕРВІС"

1730,7

519,0

403,0

403,0

405,7

12

ПП "ДОНСПЕЦСТРОЙ"

4180,0

1254,0

974,0

974,0

978,0

13

ЗАТ "МАКІЇВКОКС"

10000,0

3000,0

2330,0

2330,0

2340,0

14

ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ДЮФОР"

9070,8

2721,0

2113,0

2113,0

2123,8

15

ТОВ "БЕТОН НОВА ІНТЕРНЕШНЛ"

8000,0

2400,0

1864,0

1864,0

1872,0

16

ТОВ "СТРОЙИНВЕСТ ДОНБАСС"

19000,0

5700,0

4427,0

4427,0

4446,0

17

ТОВ "ДОНБАССУГОЛЬСТРОЙ"

4000,0

1200,0

932,0

932,0

936,0

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали