ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.11.2011 р. N Р-830/0/3-11

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 20 жовтня 2009 року N Р-550/0/3-09

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації" та у зв'язку з кадровими змінами:

1. Внести зміни до розпорядження голови облдержадміністрації від 20 жовтня 2009 року N Р-550/0/3-09 "Про уповноважену комісію з розгляду справ суб'єктів господарювання, діяльність яких пов'язана з реалізацією машин, що підлягають реєстрації та обліку в інспекції державного технічного нагляду Дніпропетровської облдержадміністрації та затвердження Положення про її діяльність" (зі змінами), виклавши додаток (склад уповноваженої комісії з розгляду справ суб'єктів господарювання, діяльність яких пов'язана з реалізацією машин, що підлягають реєстрації та обліку в інспекції державного технічного нагляду Дніпропетровської обласної державної адміністрації, щодо забезпечення їх бланками довідок-рахунків, актів-приймання-передавання машин і номерними знаками "Транзит") у новій редакції, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 6 серпня 2010 року N Р-420/0/3-10 "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 20 жовтня 2009 року N Р-550/0/3-09".

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на інспекцію державного технічного нагляду облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Любовича О. А.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 

Додаток
до розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
20.10.2009 N Р-550/0/3-09
(у редакції розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
від 21.11.2011 N Р-830/0/3-11)

СКЛАД
уповноваженої комісії з розгляду справ суб'єктів господарювання, діяльність яких пов'язана з реалізацією машин, що підлягають реєстрації та обліку в інспекції державного технічного нагляду Дніпропетровської обласної державної адміністрації, щодо забезпечення їх бланками довідок-рахунків, актів приймання-передавання машин і номерними знаками "Транзит"

ДМИТРЮК
Микола Олексійович

заступник начальника інспекції державного технічного нагляду облдержадміністрації, голова комісії

ШИНКЕВИЧ
Віктор Анатолійович

завідувач сектору технічної служби інспекції державного технічного нагляду облдержадміністрації, секретар комісії

БЕЗЗУБ
Сергій Олексійович

заступник начальника управління промисловості Головного управління промисловості облдержадміністрації - начальник відділу машинобудування та хімічної промисловості

ГАРКУША
Петро Миколайович

керівник Дніпропетровського районного підрозділу інспекції державного технічного нагляду облдержадміністрації

ДАНИЛЕЦЬ
Сергій Вікторович

заступник начальника відділу адміністрування податків з фізичних осіб управління оподаткування фізичних осіб Державної податкової адміністрації у Дніпропетровській області (за згодою)

ПОКУСА
Володимир Олексійович

головний державний інспектор з охорони праці Дніпропетровської державної інспекції промислової безпеки та охорони праці в сільському господарстві, переробній промисловості та соціально-культурній сфері територіального управління Державного Комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду по Дніпропетровській області (за згодою)

ФІКЛІСТОВ
Віталій Миколайович

начальник відділу автотехнічної інспекції Управління державної автомобільної інспекції Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Дніпропетровській області, майор міліції (за згодою).

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Н. Л. Подоплєлова

Виконуючий обов'язки начальника
інспекції державного технічного
нагляду облдержадміністрації

М. О. Дмитрюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали