МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.11.2011 р. N 345-р

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 24 квітня 2008 р. N 177-р "Про питання щодо управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області"

Відповідно до статей 15, 19 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", пункту 10 розділу V "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та рішення Миколаївської обласної ради від 26 жовтня 2000 року N 16 "Про управління майном спільної власності територіальних громад Миколаївської області" з метою забезпечення ефективного управління майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області та передане до сфери управління обласної державної адміністрації:

1. Внести такі зміни до Розподілу підприємств, організацій, установ, нерухомого майна та іншого окремого індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області в оперативне управління за відділами, управліннями та іншими структурними підрозділами облдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 24 квітня 2008 р. N 177-р "Про питання щодо управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області":

1.1. В розділі "Управління містобудування та архітектури" виключити другий абзац "Комунальне підприємство "Обласне архітектурно-планувальне бюро";

1.2. Після розділу "Апарат облдержадміністрації" доповнити новим розділом такого змісту:

"Управління капітального будівництва облдержадміністрації

Комунальне підприємство "Обласне архітектурно-планувальне бюро".

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Ніколенка Г. Б.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали