ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.11.2011 р. N 646

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 18 листопада 2010 року N 526

У зв'язку з організаційними змінами в територіальних органах Міністерства надзвичайних ситуацій України, з метою вдосконалення роботи обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій:

1. Увести до посадового складу обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 18 листопада 2010 року N 526 "Про обласну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій", начальника управління Держтехногенбезпеки України у Вінницькій області (за згодою), вивівши з цього складу першого заступника начальника Головного управління МНС України в Вінницькій області з питань державного нагляду у сфері пожежної безпеки і державного нагляду у сфері цивільного захисту та техногенної безпеки.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Аксельрода Р. Б.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали