ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.05.2012 р. N 231

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 30.08.2011 N 353 "Про затвердження складу комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при Запорізькій облдержадміністрації"

Керуючись ст. 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та у зв'язку з кадровими змінами внести зміни до розпорядження голови облдержадміністрації від 30.08.2011 N 353 "Про затвердження складу комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при Запорізькій облдержадміністрації" (Розпорядження N 353):

1. Вивести зі складу комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при Запорізькій облдержадміністрації Ярмощука Миколу Анатолійовича.

2. Ввести до складу комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною заступника голови облдержадміністрації Гамова Андрія Миколайовича, головою комісії.

3. Пункт 3 вищезазначеного розпорядження викласти у такій редакції:

"3. Координацію роботи комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при Запорізькій облдержадміністрації покладаю на заступника голови облдержадміністрації Гамова А. М.".

 

Голова обласної
державної адміністрації

О. М. Пеклушенко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали