Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 02.02.2017 N 32 "Про створення та затвердження складу комісії з визначення переможців обласного конкурсу "Господиня свого краю" та "Батько року" (зі змінами)

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.08.2018 р. N 445

Про внесення змін до розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 02.02.2017 N 32 "Про створення та затвердження складу комісії з визначення переможців обласного конкурсу "Господиня свого краю" та "Батько року" (зі змінами)

Керуючись статтями 6, 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Законом України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків" та у зв'язку з кадровими змінами, зобов'язую:

внести зміни до розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 02.02.2017 N 32 "Про створення та затвердження складу комісії з визначення переможців обласного конкурсу "Господиня свого краю" та "Батько року" (Розпорядження N 32) зі змінами:

вивести зі складу конкурсної комісії з визначення переможців обласного конкурсу "Господиня свого краю" Мещана Ігоря Вікторовича та ввести до складу Абдурахманову Світлану Петрівну, директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, заступником голови комісії;

вивести зі складу конкурсної комісії з визначення переможців обласного конкурсу "Батько року" Кривошей Катерину Юріївну та ввести до складу Абдурахманову Світлану Петрівну, директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, заступником голови комісії.

 

Голова

К. Бриль
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали