ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.06.2012 р. N 958

Київ

Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 04.08.2004 N 1432

Відповідно до законів України "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши клопотання державного підприємства "Укрінвестбуд", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Внести зміни до пункту 1 розпорядження Київської міської державної адміністрації від 04.08.2004 N 1432 "Про дозвіл на знесення існуючого чотириповерхового будинку гуртожитку на вул. Коперника, 25 у Шевченківському районі", доповнивши його після слів "у Шевченківському районі" словами "виключивши його з житлового фонду".

2. Питання висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали