ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.02.2017 р. N 118

Київ

Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 18 червня 2003 року N 1068 "Про реєстрацію Статуту Релігійної громади євангельських християн "Слово Боже" у Дарницькому районі м. Києва"

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", враховуючи заяву Голови Ради Релігійної громади євангельських християн "Слово Боже" у Дарницькому районі м. Києва від 28 жовтня 2016 року та протокол Загальних зборів членів Релігійної громади євангельських християн "Слово Боже" у Дарницькому районі м. Києва від 26 червня 2016 року N 17:

1. Унести до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 18 червня 2003 року N 1068 "Про реєстрацію Статуту Релігійної громади євангельських християн "Слово Боже" у Дарницькому районі м. Києва" такі зміни:

у заголовку та тексті розпорядження слова "Релігійної громади євангельських християн "Слово Боже" у Дарницькому районі м. Києва" замінити словами "релігійної організації "Релігійна громада євангельських християн "Слово Боже" у Дарницькому районі м. Києва".

2. Зареєструвати зміни до Статуту Релігійної громади євангельських християн "Слово Боже" у Дарницькому районі м. Києва, зареєстрованого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 18 червня 2003 року N 1068, виклавши його в новій редакції, що додається.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали