ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.05.2017 р. N 551

Київ

Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 13 жовтня 1995 року N 97 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади Помісної Церкви Християн Баптистів "Вефіль" у Шевченківському районі м. Києва"

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", враховуючи заяву Пастора релігійної громади Помісної Церкви Християн Баптистів "Дім Божий" у Мінському районі м. Києва від 20 лютого 2017 року та протокол засідання загальних зборів членів Релігійної громади Помісної Церкви Християн Баптистів "Дім Божий" у Мінському районі м. Києва від 25 вересня 2016 року N 8:

1. Унести до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 13 жовтня 1995 року N 97 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади Помісної Церкви Християн Баптистів "Вефіль" у Шевченківському районі м. Києва" такі зміни:

у заголовку та абзаці першому розпорядження слова "релігійної громади Помісної Церкви Християн Баптистів "Вефіль" у Шевченківському районі м. Києва" замінити словами "релігійної організації "Релігійна громада Помісної Церкви Християн Баптистів "Дім Божий" в Оболонському районі м. Києва".

2. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної громади Помісної Церкви Християн Баптистів "Дім Божий" у Мінському районі м. Києва, зареєстрованого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 13 жовтня 1995 року N 97 (у редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 08 грудня 2009 року N 1364), виклавши його в новій редакції, що додається.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково.
RSS канали