ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.07.2017 р. N 825

Київ

Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 05 липня 1996 року N 1064 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади Римсько-Католицької Церкви парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Харківському районі м. Києва"

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", враховуючи заяву настоятеля релігійної громади Римсько-Католицької Церкви парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Дарницькому районі м. Києва від 07 квітня 2017 року та протокол парафіяльних зборів релігійної громади Римсько-Католицької Церкви парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Дарницькому районі м. Києва від 31 березня 2017 року N 3:

1. Унести до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 05 липня 1996 року N 1064 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади Римсько-Католицької Церкви парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Харківському районі м. Києва" такі зміни:

у заголовку та абзаці першому розпорядження слова "релігійної громади Римсько-Католицької Церкви парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Харківському районі м. Києва" замінити словами "релігійної організації "Релігійна громада парафії Успіння Пресвятої Діви Марії Київсько-Житомирської дієцезії Римсько-Католицької Церкви у Дарницькому районі м. Києва".

2. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної громади Римсько-Католицької Церкви парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Дарницькому районі м. Києва, зареєстрованого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 05 липня 1996 року N 1064, виклавши його в новій редакції, що додається.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали