Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 08 грудня 2004 року N 2223 "Про реєстрацію Статуту мусульманської релігійної громади "Ісламський центр" у Солом'янському районі м. Києва"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.10.2017 р. N 1337

Київ

Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 08 грудня 2004 року N 2223 "Про реєстрацію Статуту мусульманської релігійної громади "Ісламський центр" у Солом'янському районі м. Києва"

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", враховуючи заяву Голови Правління мусульманської релігійної громади "Ісламський центр" у Солом'янському районі м. Києва від 19 червня 2017 року та протокол Загальних зборів членів мусульманської релігійної громади "Ісламський центр" у Солом'янському районі м. Києва від 19 червня 2017 року N 19/06/17:

1. Унести до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 08 грудня 2004 року N 2223 "Про реєстрацію Статуту мусульманської релігійної громади "Ісламський центр" у Солом'янському районі м. Києва" такі зміни:

у заголовку та абзаці першому розпорядження слова "мусульманської релігійної громади "Ісламський центр" у Солом'янському районі м. Києва" замінити словами "релігійної організації "Мусульманська релігійна громада "Ісламський центр" у Солом'янському районі м. Києва".

2. Зареєструвати зміни до Статуту мусульманської релігійної громади "Ісламський центр" у Солом'янському районі м. Києва, зареєстрованого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 08 грудня 2004 року N 2223, виклавши його в новій редакції, що додається.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали