Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 13 липня 1999 року N 1146 "Про реєстрацію Статуту релігійної організації "Релігійна громада Християнської церкви Повного Євангелія "Слово Боже" у Деснянському районі м. Києва"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.04.2018 р. N 588

Київ

Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 13 липня 1999 року N 1146 "Про реєстрацію Статуту релігійної організації "Релігійна громада Християнської церкви Повного Євангелія "Слово Боже" у Деснянському районі м. Києва"

Відповідно до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", у зв'язку з технічного помилкою:

У заголовку та абзаці першому розпорядження Київської міської державної адміністрації від 13 липня 1999 року N 1146 "Про реєстрацію Статуту релігійної організації "Релігійна громада Християнської церкви Повного Євангелія "Слово Боже" у Деснянському районі м. Києва" слова "релігійної організації "Релігійна громада Християнської церкви Повного Євангелія "Слово Боже" у Деснянському районі м. Києва" замінити словами "релігійної організації "Релігійна громада Християнської церкви Повного Євангелія "Проголошення Слова" у Деснянському районі м. Києва".

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали