Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 14 жовтня 2005 року N 1907 "Про реєстрацію Статуту християнської релігійної громади "Єдина Свята Соборна Апостольська Церква" у Печерському районі м. Києва"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.05.2018 р. N 810

Київ

Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 14 жовтня 2005 року N 1907 "Про реєстрацію Статуту християнської релігійної громади "Єдина Свята Соборна Апостольська Церква" у Печерському районі м. Києва"

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", враховуючи заяву Голови правління Християнської релігійної громади "Єдина Свята Соборна Апостольська Церква" у Печерському районі м. Києва від 27 березня 2018 року та протокол Загальних зборів членів Християнської релігійної громади "Єдина Свята Соборна Апостольська Церква" у Печерському районі м. Києва від 29 вересня 2017 року N 2:

Зареєструвати зміни до Статуту Християнської релігійної громади "Єдина Свята Соборна Апостольська Церква" у Печерському районі м. Києва, зареєстрованого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 14 жовтня 2005 року N 1907, виклавши його в новій редакції, що додається.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали