Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 30 липня 1998 року N 1576 "Про реєстрацію Статуту Незалежної релігійної громади євангельських християн "Світло Євангелії" у Дарницькому районі м. Києва"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.05.2019 р. N 909

Київ

Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 30 липня 1998 року N 1576 "Про реєстрацію Статуту Незалежної релігійної громади євангельських християн "Світло Євангелії" у Дарницькому районі м. Києва"

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", враховуючи заяву керівника Незалежної релігійної громади євангельських християн "Світло Євангелії" у Дарницькому районі м. Києва від 02 квітня 2019 року та протокол загальних зборів членів Незалежної релігійної громади євангельських християн "Світло Євангелії" у Дарницькому районі м. Києва від 14 березня 2019 року N 1:

1. У заголовку та абзаці першому розпорядження Київської міської державної адміністрації від 30 липня 1998 року N 1576 "Про реєстрацію Статуту Незалежної релігійної громади євангельських християн "Світло Євангелії" у Дарницькому районі м. Києва" слова "Незалежної релігійної громади євангельських християн "Світло Євангелії" у Дарницькому районі м. Києва" замінити словами "релігійної громади "Біблійна місіонерська церква "Світло Євангелії".

2. Зареєструвати зміни до Статуту Незалежної релігійної громади євангельських християн "Світло Євангелії" у Дарницькому районі м. Києва, зареєстрованого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 30 липня 1998 року N 1576, виклавши його в новій редакції, що додається.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали