ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.12.2011 р. N 2281

Київ

Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 07.06.2006 N 936

Відповідно до статей 156, 157 Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.93 N 284 "Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам", з метою забезпечення визначення збитків, заподіяних вилученням (викупом) або тимчасовим зайняттям земельних ділянок, встановленням обмежень щодо їх використання, погіршенням якості ґрунтового покриву та інших корисних властивостей земельних ділянок або приведенням їх у непридатний для використання стан та неодержанням доходів у зв'язку з тимчасовим невикористанням земельних ділянок, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Внести зміни до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 07.06.2006 N 936 "Про створення комісії по визначенню розмірів збитків комунальних підприємств лісопаркових господарств об'єднання "Київзеленбуд" (із змінами та доповненнями), а саме:

1.1. Пункт 1 розпорядження викласти в наступній редакції:

"1. Створити комісію по визначенню збитків, заподіяних вилученням (викупом) або тимчасовим зайняттям земельних ділянок, а також обмеженням прав власників землі та землекористувачів у такому складі:

Ягодка В. С.

- начальник Головного управління екології та охорони природних ресурсів, голова комісії

Назаренко М. О.

- генеральний директор Київського комунального об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста, заступник голови комісії

Коркуленко О. І.

- заступник начальника управління садово-паркового та лісопаркового господарства Київського комунального об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд", секретар комісії

Волевач О. В.

- начальник відділу лісопаркового господарства Київського комунального об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд"

Шевченко Б. В.

- начальник відділу регулювання зелених територій Головного управління екології та охорони природних ресурсів

Балабанов О. М.

- заступник начальника Головного управління містобудування та архітектури

Ловчиков В. П.

- начальник управління аукціонів, конкурсів та ринку землі Головного управління земельних ресурсів

Куреня Н. Г.

- начальник відділу фінансів комунальної сфери управління фінансів транспорту, зв'язку та сфери послуг Головного фінансового управління

Керівник підприємства, організації, установи - землекористувача.

Представник підприємства, установи, організації або громадянин, які будуть відшкодовувати збитки.

У разі, коли збитки заподіяні погіршенням якості земель або приведенням їх у непридатність для використання за цільовим призначенням, до складу комісії включаються зазначені нижче представники:

Савицький Е. А.

- начальник відділу екологічної експертизи та природних ресурсів Державного управління охорони навколишнього природного середовища в м. Києві (за згодою)

Остапчук Т. М.

- в. о. завідуючого відділом гігієнічних проблем екології державної санітарно-епідеміологічної служби м. Києва".

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали